PDA

Zobacz pełną wersję : Życzenia



czupacabra
21-12-2018, 20:06
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym 2019r udanych kadrów, ciekawych plenerów i mocy światła dla wszystkich forumowiczów.

18947

Reglas
24-12-2018, 10:53
https://images92.fotosik.pl/95/318c35215b7a3471.jpg (https://www.fotosik.pl/zdjecie/318c35215b7a3471)

krzysztofz24
24-12-2018, 12:37
Dla wszystkich Nikoniarzy zycze zdrowych, pogodnych Swiat spedzonych w milej i rodzinnej atmosferze,
oraz Mikolaja z worem fotograficznych prezentow:-)


Wesołych Świąt


19035

Zen
24-12-2018, 14:49
Spokojnych, pogodnych i wymarzonych prezentów pod choinką :)


19039

Obrazek2000
25-12-2018, 12:36
Zdrowych, Spokojnych oraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!

madebyzosiek
25-12-2018, 18:01
https://dl.dropboxusercontent.com/s/7abn708d03zrtsx/FX1_2201.jpg

NAJLEPSZEGO!!! Wypoczynku, radości, no i samych dobrych kadrów!

marcin255
25-12-2018, 19:00
Wszystkiego Najlepszego !!
19051

popi
01-01-2019, 18:04
W Nowym Roku 2019 życzę Wam:

- Błogosławieństwa Bożego abyście mogli spędzać każdy dzień w radości i szczęściu,

- miłości Rodziny i przyjaciół oraz spokoju w głębi serca,

- obcowania z pięknem natury abyście cieszyli się dziełem Stwórcy,

- mądrości w wybieraniu priorytetów, byście wybierali rzeczy, które naprawdę liczą się w życiu,

- hojności byście mogli się dzielić nie tylko swoimi dobrami ale także wszelkimi radosnymi nowinami!

Paw-Bor
01-01-2019, 20:06
Wszystkiego Najlepszego dla Was na 2019 rok :D:D
19346