Zobacz pełną wersję : Życzenia
czupacabra
21-12-2018, 20:06
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt Bożego Narodzenia a w nadchodzącym 2019r udanych kadrów, ciekawych plenerów i mocy światła dla wszystkich forumowiczów.
18947
https://images92.fotosik.pl/95/318c35215b7a3471.jpg (https://www.fotosik.pl/zdjecie/318c35215b7a3471)
krzysztofz24
24-12-2018, 12:37
Dla wszystkich Nikoniarzy zycze zdrowych, pogodnych Swiat spedzonych w milej i rodzinnej atmosferze,
oraz Mikolaja z worem fotograficznych prezentow:-)
Wesołych Świąt
19035
Spokojnych, pogodnych i wymarzonych prezentów pod choinką :)
19039
Obrazek2000
25-12-2018, 12:36
Zdrowych, Spokojnych oraz wesołych Świąt Bożego Narodzenia!!!
madebyzosiek
25-12-2018, 18:01
https://dl.dropboxusercontent.com/s/7abn708d03zrtsx/FX1_2201.jpg
NAJLEPSZEGO!!! Wypoczynku, radości, no i samych dobrych kadrów!
marcin255
25-12-2018, 19:00
Wszystkiego Najlepszego !!
19051
W Nowym Roku 2019 życzę Wam:
- Błogosławieństwa Bożego abyście mogli spędzać każdy dzień w radości i szczęściu,
- miłości Rodziny i przyjaciół oraz spokoju w głębi serca,
- obcowania z pięknem natury abyście cieszyli się dziełem Stwórcy,
- mądrości w wybieraniu priorytetów, byście wybierali rzeczy, które naprawdę liczą się w życiu,
- hojności byście mogli się dzielić nie tylko swoimi dobrami ale także wszelkimi radosnymi nowinami!
Wszystkiego Najlepszego dla Was na 2019 rok :D:D
19346
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.