Zobacz pełną wersję : skąd bierzecie modelki?
No właśnie, skąd bierzecie modelki do TFP? Dawniej głównym portalem do nawiązywania tego typu współprac było MaxModels ale chyba teraz modne jest coś innego, bo na +/- 20 wysłanych wiadomości nie dostałam żadnej odpowiedzi (chociaż kilka lat temu miałam tam spory ruch).
brak odpowiedzi może wynikac z kilku spraw. Czyli np niekulturalna modelka która nie odpowiada na wiadomości, Twoje portfolio które jej nie pasuje itp itd.
Sprawdź sobie megamodels, modelmayhem itp itd.
Ja wiem, czy to brak kultury? Czasem może tak, ale jak ktoś ma puste konto albo słabe zdjęcia, to co taka dziewczyna ma odpisać? Ja sam też nie odpisuję wszystkim dziewczynom, które do mnie piszą, bo co mam napisać jakiejś Halince 40+, która szuka frajera?
Jak masz dobre zdjęcia, to same powinny do Ciebie pisać. Jak zaczynasz, to może być trudniej. Poszukaj grupy TFP na fejsie w twoim mieście i daj tam ogłoszenie. Napisz co chcesz zrobić, kiedy, pokaż swoje portfolio. Reszta to kwestia statystyki. Maxmodels jest nadal dobrym miejscem na wyszukiwanie modelek. Upewnij się tylko, że wyszukujesz po ostatnio aktywnych.
Ja wiem, czy to brak kultury? Czasem może tak, ale jak ktoś ma puste konto albo słabe zdjęcia, to co taka dziewczyna ma odpisać? Ja sam też nie odpisuję wszystkim dziewczynom, które do mnie piszą, bo co mam napisać jakiejś Halince 40+, która szuka frajera?
Może wystarczy "nie jestem zainteresowana współpracą"?
Umbra Zakładam, ze jak autor watku pyta to pewnie jakies portfolio ma (skoro TFP to wiadomo że też nie jest mega przebogate i genialne), ale z drugiej strony jakiej wiadomości bym nie dostał i od kogo to wypadałoby przynajmniej odpisać, "Hej, Dziękuję ale nie" i po sprawie.
No ale to nie jest temat watku więc nie ma co debatowac. Maxmodels, megamodels - to miejsca w których można szukac. Oczywiście najlepiej po aktywnych ostatnio. Szanse ze odpisze ktoś kto był aktywny 5 lat temu sa znikome :)
Umbra Zakładam, ze jak autor watku pyta to pewnie jakies portfolio ma (skoro TFP to wiadomo że też nie jest mega przebogate i genialne), ale z drugiej strony jakiej wiadomości bym nie dostał i od kogo to wypadałoby przynajmniej odpisać, "Hej, Dziękuję ale nie" i po sprawie.
No ale to nie jest temat watku więc nie ma co debatowac. Maxmodels, megamodels - to miejsca w których można szukac. Oczywiście najlepiej po aktywnych ostatnio. Szanse ze odpisze ktoś kto był aktywny 5 lat temu sa znikome :)
Właśnie szukam wyłącznie po aktywnych ostatnio :P
To próbuj do skutku. Spróbuj też na fejsie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.