Zobacz pełną wersję : Nikon D40 format obrazu
plablo69
17-06-2007, 10:59
Dlaczego zdjecia robione kompaktami monitor wyświetla na całym ekranie a zrobione Nikonem D40 maja górny i dolny pas.Jest to związane z formatem matrycy 4:3 a 3:2 ?
Gawronnek
17-06-2007, 11:01
sam sobie odpowiedziałeś, dokładnie tak jest jak piszesz
plablo69
17-06-2007, 15:05
Dzięki za potwierdzenie moich przypuszczeń.Temat uważam za zamknięty.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.