MrsEd
25-11-2018, 01:12
Kupiłem niedawno używany
nikkor 18-200 do body5100 czy to normalny objaw że w pionie sam się rozsuwa, a jak skieruję aparat do góry to obiektyw się,, zwija". Czy może obiektyw jest uszkodzony?
nikkor 18-200 do body5100 czy to normalny objaw że w pionie sam się rozsuwa, a jak skieruję aparat do góry to obiektyw się,, zwija". Czy może obiektyw jest uszkodzony?