koberek
18-11-2018, 00:17
Witam
Panowie, jak byście zaczynali od nowa,
mając budżet 2000 zł, co byście kupili,
chodzi o body, system...z czasem do rozbudowy, ekonomicznie jak najtaniej.
Fotografia zbliżeniowa (makro), krajobraz, zwierzyna z podchodu.
wiem, że tylko w erze, ale macie doświadczenie,
więc proszę o radę.
To jest prośba mojego przyjaciela, więc ja jestem "stronniczy".
Ja bym obstawił canona 200d, lub sony a6000,
ale do fotografi sarenek....
Panowie, jak byście zaczynali od nowa,
mając budżet 2000 zł, co byście kupili,
chodzi o body, system...z czasem do rozbudowy, ekonomicznie jak najtaniej.
Fotografia zbliżeniowa (makro), krajobraz, zwierzyna z podchodu.
wiem, że tylko w erze, ale macie doświadczenie,
więc proszę o radę.
To jest prośba mojego przyjaciela, więc ja jestem "stronniczy".
Ja bym obstawił canona 200d, lub sony a6000,
ale do fotografi sarenek....