Zobacz pełną wersję : Co wybrać?
Witam,
po długiej przerwie prawie 6,5letniej powracam do fotografii. Jaki polecacie aparat do kupienia?Dodam iż wcześniej miałem Nikona D500 z obiektywem 18-55mm.
Pozdrawiam
No jak miałeś d500 to zostań przy nim, bo to najlepszy obecnie dx od Nikona :)
Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
Witaj, nie wiem jak to z tym D500 6,5 roku temu było ale może chodzi o D50 albo D300 ?
Napisz ile chcesz wydać teraz, nowy czy używany, jak potem z wydatkami na obiektywy i inne rzeczy ?
Rafał_Sz
14-11-2018, 14:34
Fenixs polecam poczytać parę wątków na forum, przy odrobinie chęci znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
Wątek zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.