PDA

Zobacz pełną wersję : Działalność nierejestrowana



krunz
29-10-2018, 23:04
Hej,
Jak zapewne wiecie, że od 30 kwietnia br. można prowadzić działalność nierejestrowaną. Ciekawy jestem czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia praktyczne? Jakich licencji używacie przy sprzedaży zdjęć? Jak to wygląda w praktyce? Przeczytałem kilka postów o zasadach ale chętnie usłyszę coś od praktyków. Co np. robicie gdy ktoś pisze np. maila - chciałbym Pana zdjęcie wydrukować i powiesić w salonie.
Pozdrawiam Piotr.

grizz
30-10-2018, 16:32
Do sprzedaży zdjęć w takiej formie jak opisałeś dG Ci nie potrzebna.

krunz
30-10-2018, 23:05
Do sprzedaży zdjęć w takiej formie jak opisałeś dG Ci nie potrzebna.

Podpytałem różne osoby odnośnie swoich doświadczeń z ogólnie pojętej sprzedaży zdjęć na użytek prywatny. Niestety próba była bardzo mała (kilka osób). Większość sprzedaje raczej wydruki a nie postać elektroniczną ze względu na większa kontrolę.