krunz
29-10-2018, 23:04
Hej,
Jak zapewne wiecie, że od 30 kwietnia br. można prowadzić działalność nierejestrowaną. Ciekawy jestem czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia praktyczne? Jakich licencji używacie przy sprzedaży zdjęć? Jak to wygląda w praktyce? Przeczytałem kilka postów o zasadach ale chętnie usłyszę coś od praktyków. Co np. robicie gdy ktoś pisze np. maila - chciałbym Pana zdjęcie wydrukować i powiesić w salonie.
Pozdrawiam Piotr.
Jak zapewne wiecie, że od 30 kwietnia br. można prowadzić działalność nierejestrowaną. Ciekawy jestem czy ktoś z forumowiczów ma jakieś doświadczenia praktyczne? Jakich licencji używacie przy sprzedaży zdjęć? Jak to wygląda w praktyce? Przeczytałem kilka postów o zasadach ale chętnie usłyszę coś od praktyków. Co np. robicie gdy ktoś pisze np. maila - chciałbym Pana zdjęcie wydrukować i powiesić w salonie.
Pozdrawiam Piotr.