PDA

Zobacz pełną wersję : Cashback...



Mane
26-09-2018, 18:23
Cashback Nikona skończył się 31.08, wiadomo może kiedy kolejna tego typu akcja? Ostatnio się sfrajerzyłem i kupiłem 70-300mm za wcześnie, teraz chciałem 50mm 1.8g, ale już po promocji :)

OjTam
26-09-2018, 19:52
Wróżąc z fusów (i bazując na CB z lat poprzednich), obstawiałbym coś na grudzień-styczeń. Albo marzec-kwiecień. Raczej nikt na 100% nie wie, a jak już wie, to ma embargo na mówienie/pisanie o tym. ;)

klan
31-10-2018, 20:49
Z tego co na benchmark.pl napisali to nowy zaczyna się jutro i potrwa do 15 stycznia.
Źródło: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/nikon-cashback-tworz-wspomnienia-regulamin.html z tą uwagą, że omaiają chyba stary cashback.
Może jutro na nikon.pl/promocja pojawi sie nowe info.

pawelp
31-10-2018, 20:57
Raczej na https://www.nikon.pl/promocje/ i już jest/.

klan
31-10-2018, 20:59
Ja tam widzę tylko ze promocja trwa od 15 czerwca do 31 sierpnia.

tomasz2706
31-10-2018, 21:06
Ja tam widzę tylko ze promocja trwa od 15 czerwca do 31 sierpnia.

Na ABFOTO wystarczy wpisać 'cashback nikon' i wiadomo na co jest.

pawelp
31-10-2018, 21:11
Rzeczywiście.:| Za bardzo się pośpieszyłem (ale wg benchmark.pl i tak ma być na /promocje, a nie /promocja).

poste
31-10-2018, 22:05
Wygląda, że Nikkor 70-300 mm f/4.5-6.3 G AF-P DX ED VR znowu będzie hitem, -430 zł.

ksh
31-10-2018, 22:09
Z tego co widzę tak jak ostatnio w całej EU będzie
https://abfoto.pl/media/regulaminy/181031190011203245Regulaminpromocji_Nikon_cashback _TworzWspomnienia.pdf
regulamin, produkty i sklepy.

Mane
16-11-2018, 20:10
ehhh, a gdzie jest 85mm f/1.8? Wrrr, ktoś pamięta czy w poprzednich CB był na ten obiektyw zwrot?

Majek
04-12-2018, 22:34
A tak z trochę innej beczki. Czy próbował ktoś wziąć casback od sprzętu wziętego w leasing?

ksh
04-12-2018, 22:52
A tak z trochę innej beczki. Czy próbował ktoś wziąć casback od sprzętu wziętego w leasing?

A czy dostaniesz wtedy paragon lub fakturę na siebie u sprzedawcy, który jest partnerem nikona ? :)

Majek
05-12-2018, 11:59
No dlatego właśnie pytam. No bo owszem, faktura będzie na leasing, ale końcowym użytkownikiem będę ja. Rozumiem, że formuła jest zamknięta? Faktura albo paragon i koniec, nie ma odstępstwa?

ksh
05-12-2018, 13:18
Dokładnie masz mieć dowód zakupu od partnera nikon czyli bezpośrednio.

Mane
21-01-2019, 18:26
Użytkownikiem tak, ale nie właścicielem...

themadablues
27-06-2019, 09:49
Orientuje się ktoś może na kiedy planowany jest kolejny cashback ? Szukam właśnie d750 i ceny są takie, że chyba lepiej byłoby wziąć nowy niż uzywany.

Myszowor
27-06-2019, 10:00
D750 jest teraz w promocji za 5117zł, następny cashback pewnie w black friday.

poste
27-06-2019, 10:14
Orientuje się ktoś może na kiedy planowany jest kolejny cashback ? Szukam właśnie d750 i ceny są takie, że chyba lepiej byłoby wziąć nowy niż uzywany.

Może już nie będzie cashback. Nie wiem, czy zauważyłeś, ale do 15.08 trwa promocja Nikona "natychmiastowy rabat". Mam nadzieję, że na stale zastąpi jakieś upierdliwe zwroty kasy. Czy d750 będzie jeszcze w jakiejś promocji? Nie wiem, co tam Nikon ma w magazynach, ale to schyłkowy model, jak widać promują raczej Z6.

Loloo
27-07-2019, 12:16
Ktos sie orientuje dlaczego D500 nie zostal objety akcja Cashback ???