Zobacz pełną wersję : Nikon D5200 + obiektyw Nikkor 50mm 1.4g
Witam,
Co sadzicie o takim polaczeniu?
Chce kupic pierwsze body plus ten obiektyw.
Nikon D5200 + obiektyw Nikkor 50mm 1.4g
Z gory dzieki :)
Pozdrawiam
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
RigorMortis
11-08-2018, 16:46
Ciężko będzie robić zdjęcia w pomieszczeniach czy krajobrazu nawet, kup coś szerszego np sigma 17-50 2.8.
Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
No i według mnie lepsza 50-tka to ta f/1.8 G.
krzysztofz24
11-08-2018, 16:51
Zamien jasna 50 na 35. O wiele bardziej uniwersalna ogniskowa na DX.
Tylko ze bedzie ze swiatlem 1.8 bo 1.4 sporo drozsze.
Ale zgrabna staleczka 35mm F1.8 to bedzie dobry pomysl.
Dzieki wielkie za podpowiedzi :)
Obiektyw glownie bedzie sluzyl do krecenia filmikow. Np. Sprawdzilem polaczenie poprzednika Nikon D5100 + Nikkor 50mm 1.4g w tym filmie i taki efekt mnie interesuje:)
https://youtu.be/qH--BGLX9sU
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Jak celujesz w 50 1.4g to nie wierz w hasła o fatalnie wolnym AF'ie. Jest wolniejszy od 50 1.8g, ale wciąż bez problemu da się go opanować nawet w sporcie. Pstrykałem nim ostatnio grupe downhillową. Fotki poniżej:
12575
12577
Dla mnie to szkło ma dwie świetne zalety: pięknie rysuje i ma świetną transmisję T1.5- o której prawie nikt nie wspomina, a to własnie od niej zależy czas naświetlania.
Teu bardzo ladne zdjecia :) jednak z tym polaczeniem mozna cos wielkiego zrobic:) dzieki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam :)
Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.