PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki teleskop dla poczatkujacego...



Carlos_lo
18-06-2018, 20:28
kolegi za 600-1600pln lub 150-400gbp?

Jak w temacie, do ukladu slonecznego i planet - Jowisza, Saturna - co myslicie o tym:
SKY-WATCHER MAK 102 OTA?
kolega mnie sie pyta a na teleskopach sie akurat nie znam.
dziekuje i pozdrawiam
Carlos


Sent from my iPhone using Tapatalk

Carlos_lo
18-06-2018, 20:39
blad operatora

Carlos_lo
18-06-2018, 23:05
a moze taki?
https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?mpre=https%3A%2F%2Fwww.ebay.co.uk%2Fulk%2Fitm%2F 191527285934


Sent from my iPhone using Tapatalk