Zobacz pełną wersję : Coś do obserwacji samolotów (luneta)
Witam,
Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie? Chcę przeznaczyć ok. 600 zł na jakiś
sprzęt do obserwacji np. samolotów na wysokości przelotowej (wiem, to wysoko ;-) )
Nie może to być lornetka - jakoś słabo mi idzie z obsługa lornetki ;-).
Pozdr., Fumio.
fumio, do obserwacji wizualnych ?
Obawiam się że sens ma lorneta a nie lornetka.
Ja używam budżetowego rozwiązania w postaci Celestrona 15x70, a chciałem 25x100, ale bez żurawia w rękach i tak trudno utrzymywać 15x70.
Wszelkiej maści pseudo lunety sobie daruj, nie ta cena i nie ta funckcjonalność śledzenia.
Ja ze swojego rozwiązania jestem już 5ty rok zadowolony.
Witam,
Ma ktoś jakieś doświadczenie w temacie? Chcę przeznaczyć ok. 600 zł na jakiś
sprzęt do obserwacji np. samolotów na wysokości przelotowej (wiem, to wysoko ;-) )
Nie może to być lornetka - jakoś słabo mi idzie z obsługa lornetki ;-).
Pozdr., Fumio.
Doświadczenia nie mam :), ale może to http://ofg.pl/galeria/hobby-inne/co-lata-nad-gizyckiem-korean-air-cargo-boing-18197
coś pomoże?
Doświadczenia nie mam :), ale może to http://ofg.pl/galeria/hobby-inne/co-lata-nad-gizyckiem-korean-air-cargo-boing-18197
coś pomoże?
Samolot super złapany!
Dziękuję za info.
Pozdr., Fumio
Tu jest nie gorsze: http://ofg.pl/galeria/hobby-inne/co-lata-nad-gizyckiem-lufthansa-airbus-al8l-18198
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.