Zobacz pełną wersję : Plecak na dwa Body plus 5 obiektywów i lampę błyskową.
Andrzej1966
20-05-2018, 00:44
Cześć
Myślę o kupnie jak w tytule.Chciałby żeby plecak był w miarę zgrabny i zajmował mało miejsca myślałem o:
https://www.cyfrowe.pl/aparaty/plecak-manfrotto-redbee-210-czarny.html
https://www.cyfrowe.pl/aparaty/plecak-manfrotto-3n1-26-pl-typu-sling.html
https://www.cyfrowe.pl/aparaty/plecak-manfrotto-3n1-36-pl-typu-sling.html
W tym ostatnim to tyle nie zmieścisz, już lepiej ten: https://www.cyfrowe.pl/aparaty/plecak-manfrotto-pro-20-czarny.html?recommender_box_placement=productpage_ similar&recommender_box=quarticon
nikoniarz
20-05-2018, 08:08
Proponowanie czegokolwiek nie znając szczegółów (jaka optyka, czy z osłonami, jakie korpusy) mija się z celem. Podaj więcej konkretów...
Andrzej1966
20-05-2018, 09:48
Korpus i optyka jaj w w sygnaturze plus dodatkowe body np d500 z gripem.
nikoniarz
20-05-2018, 09:52
No to jednak nie musi być tak duży jak zakładałem. A zapytałem o szczegóły, bo np. ja mam problem wcisnąć 4 szkła i 2 body do całkiem sporego plecaka (Whistler 350), szczególnie, gdy do obu korpusów chciałbym mieć przypięte obiektywy...
Andrzej1966
20-05-2018, 10:02
Mnie się podoba ten: https://www.cyfrowe.pl/aparaty/plecak-manfrotto-3n1-26-pl-typu-sling.html ale nie piszą czy wejdzie lampa.
nikoniarz
20-05-2018, 10:19
Sądząc po tym zdjęciu jest to zbyt mały plecak https://www.manfrotto.com.pl/media/catalog/product/cache/36/image/1800x/040ec09b1e35df139433887a97daa66f/u/u/uuid-1800px-inriverimage_401784.jpg
Andrzej1966
20-05-2018, 10:28
To jedna musiał by być ten: https://www.cyfrowe.pl/aparaty/plecak-manfrotto-3n1-36-pl-typu-sling.htm chociaż ten z kolei jest chyba za duży.
Zerknij tu: https://www.mindshiftgear.com/products/backlight-26l
MZ genialny plecak. Mam od niedawna i nie mogę się nadziwić jego doskonałością. :-)
Ma też większego braciszka, gdyby był za mały, ale wchodzi do niego całkiem sporo. U mnie: D500+grip z podpiętym 200-400 f4, Sigmy 18-35 f1.8, 50-150 f2.8, 10-20 f4-5.6, lampa i jeszcze drobiazgi typu filtry itp.
Ja mam Lowepro Flipside Trek 450AW i myślę, że to co masz spokojnie powinno się zmieścić do niego. Plecak jak na swój gabaryt jest całkiem zgrabny i nie jest jakoś bardzo rzucający się w oczy.
Aczkolwiek jakbym miał dzisiaj kupować go raz jeszcze, to ze względu, że używam go głównie do trekkingu z aparatem czasem przydałby się większy i nie wiem czy tym razem nie wybrałbym jednak Whistler'a 450.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.