Zobacz pełną wersję : Modelarstwo kolejowe
Hej. Czy na forum są jacyś ludzie zajmujący się modelarstwem kolejowym?
Szukam rady od czego zacząć ( rady dla 15 latka ).
Jeśli chodzi o modelarstwo kolejowe, w znaczeniu działające makiety, to dobrym początkiem będzie worek forsy. ;)
No i pogadaj z kimś z tego wątku:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=240431
Jeśli chodzi o same modele lokomotyw czy wagonów to zależy czy plastik, czy karton.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.