PDA

Zobacz pełną wersję : Torba na akcesoria z miejscem na statyw



grigori
05-05-2018, 19:18
Poszukuję w miarę 'nieogromnej' torby na akcesoria - koniecznie z dużą ilością przegródek: znajdą się tam m.in.: 2 lampy błyskowe, filtry, 20 kilka akumulatorków AA, kable, ściereczki, adaptery i inne małe pierdółki. Fajbnie jakby była możliwość przymocowania statywu za pomocą pasków. Jakieś sprawdzone torby godne polecenia?

beti78
11-05-2018, 12:06
Z tego co wiem, duży wybór takich toreb znajduje się w sklepach typu Media Markt.. Są w różnych przedziałach cenowych a obsługa z pewnością pomoże dobrać ten idealny. Dodatkowo jest możliwość aby na miejscu "przymierzyć" czy wszystko się mieści. Pamiętam też, że znajomy był zaiteresowany torbami ze strony www.manfrotto.com.pl, słyszał, że są dobre.

gremed
11-05-2018, 17:32
Z tego co wiem, duży wybór takich toreb znajduje się w sklepach typu Media Markt.. Są w różnych przedziałach cenowych a obsługa z pewnością pomoże dobrać ten idealny.
No z pewnością. Docenić warto, że człowiek rejestruje się na forum aby polecić obsługę, która poleci produkt. Ale... forum wlasnie jest po to, żeby tę obsługę pominąć.

P.S. Może to i popularny login ale wszechstronność wiedzy użytkowników loginu beti78 i aktywność w polecaniu rożnych stron robi wrażenie ;-)

akustyk
11-05-2018, 17:51
No z pewnością. Docenić warto, że człowiek rejestruje się na forum aby polecić obsługę, która poleci produkt. Ale... forum wlasnie jest po to, żeby tę obsługę pominąć.

P.S. Może to i popularny login ale wszechstronność wiedzy użytkowników loginu beti78 i aktywność w polecaniu rożnych stron robi wrażenie ;-)

to sie nazywa influencer... ;) na tym sie pieniadze zarabia ;)

Wojteksw
12-05-2018, 21:38
Najlepiej aby kolega beti78 poprosił o klikanie na tą stronę, bo potrzebuje trochę zarobić.

OjTam
12-05-2018, 21:45
Najlepiej aby kolega beti78 poprosił o klikanie na tą stronę, bo potrzebuje trochę zarobić.

Stronka to strona domowa manfrotto po polsku. Link zwykły, bez poleceń. Więc klikaj śmiało. Nikt nie zarobi. ;)