Zobacz pełną wersję : NISI Fader ND 8-1500
Mam taki nietypowy problem potrzebuje dużego przyciemnienia obrazu na długie czasy mam hoya 400nd ale to nadal za mało. Znalazłem jeszcze NISI Fader ND 8-1500 i pytanie czy to dobre filtry. A może za cenę 850 zł można złożyć coś lepszego na płytkach ??
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kup nastepny filtr szary i naloz na ten juz posiadany - mozesz laczyc w ten sposob pare.
fadery daja b. niska jakosc obrazowania na duzym pochlanianiu.
rozwiazanie jak na wstepie bedzie jakosciowo lepszym .
Kup to (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=287136). Raz a dobrze. ;)
Może Irix Edge ND 32 000?
- holder BZ100
- filtr pełny szary Nuances ND 1024
Ciekawe czy przy sigma 10mm będzie wchodził holder w kadr na sierednicy 82mm
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ciekawe czy przy sigma 10mm będzie wchodził holder w kadr na sierednicy 82mm
Chciałeś użyć Fadera na UWA? Wiesz że fadery na uwa to tylko z tego dolnego zakresu działają?
Chciałeś użyć Fadera na UWA? Wiesz że fadery na uwa to tylko z tego dolnego zakresu działają?
Tego nie wiedziałem, czyli tak czy inaczej lepiej płytki 2x1024 i to mi starczy
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.