PDA

Zobacz pełną wersję : Drukowaliście kiedyś fotoksiążkę?



gunia
13-04-2018, 11:53
Sprawa wygląda tak, że robiłam siostrze zdjęcia na ślubie i jako, że jej koleżanki dostawały od fotografów fotoksiążki, to ona też chce. Tylko nie wiem gdzie to wydrukować, nie interesują mnie szablony z serduszkami i tak dalej. Najlepiej, żeby jedno zdjęcie można było wydrukować na 2 stronach i nie było widocznego załamania na środku. Ktoś coś może polecić?

stock
13-04-2018, 11:56
najlepszefoto

Rafał_Sz
13-04-2018, 21:05
najlepszefoto
Tylko dla zawodowców z zarejestrowaną działalnością. I to po weryfikacji.

stock
13-04-2018, 21:48
no tak - ale może kolega ma DG i będzie korzystał.

arkfil
14-04-2018, 00:37
Rafal_sz stock

Działalność gospodarcza nie jest wymagana/konieczna.
Pozdrawiam

barracuda
15-04-2018, 19:47
Tylko dla zawodowców z zarejestrowaną działalnością. I to po weryfikacji.

Trzeba mieć teraz DG żeby wydrukować fotoksiążkę w najlepszefoto?

Carlos_lo
15-04-2018, 20:04
z potwierdzeniem NPS powinno wystarczyc


Sent from my iPhone using Tapatalk

Rafał_Sz
16-04-2018, 08:28
Trzeba mieć teraz DG żeby wydrukować fotoksiążkę w najlepszefoto?
Skoro sprawdzają PKD to na to wychodzi.

antos
16-04-2018, 12:00
Kserkop.Jak Ci fundusze pozwalają, to weź wersję PRO.

Lumiko
23-04-2018, 11:12
Saal Digital ma książki rozkładane na płasko. Drukowałam swój plener ślubny. Papier fotograficzny matowy daje bardzo fajny efekt, ja byłam zadowolona :)

La
06-06-2018, 16:35
Canon HD Book, jakby ktoś szukał świetnej jakości. Mam kilka, tanio nie jest ale jakość naprawdę super. I komponowanie całkiem do przyjęcia. Zapomniałem o najlepszefoto i cewe.

elanek
07-06-2018, 08:42
O super. Szukam właśnie firmy, która ma własny kreator do fotoalbumów. Moja żona ma konto na najlepszefoto. Chciałem założyć drugi profil bo równocześnie nie mogę pracować na tym samym. I mimo tego, że zostawiamy tam regularnie nieco kaski to mnie zlali. Zadzwonił pan z firmy i powiedział żebym sobie strugał na profilu żony kiedy ona nie pracuje. Po prostu czad. Przewraca się im w głowach od popularności chyba. Bo z jakością to nie szaleją.
Więc szukam dla siebie (może nas) czegoś innego.

Carlos_lo
07-06-2018, 08:57
odnosnie najlepszefoto musze przyznac, ze w PL obsluga pozostawia wiele do zyczenia, natomiast w UK panie sa po prostu rewelacyjne tez Polki inne podejscie do klienta, zrozumienie i chec wspolpracy duuuzy plus dla Pani Aldony, Kasi, Joasi - do serca przyloz


Sent from my iPhone using Tapatalk