PDA

Zobacz pełną wersję : Pod Ostrzałem



PiKa
10-04-2018, 22:39
Uderzyło mnie to...


7358

Rycerz
11-04-2018, 08:07
No o co oni robią seriami to nie wiem. Kto to potem ma czas przejrzeć. Pewnie nikt. Ale taki profesjonalizm jest dziś. Robić setki bo się coś wybierze. Na wycieczkach ludzie robią to samo ;-)

PiKa
11-04-2018, 08:26
Akurat seriami to rozumiem, nie ma czasu przejrzeć zdjęcia, czy powtórzyć ujęcia. Ledwo aparat można wyciągnąć, taki ścisk, a czasu też mało.

Poza tym ze strasznie małej odległości te zdjęcia robią, nie będzie zniekształceń ?

grizz
11-04-2018, 12:14
I najważniejsze pytanie - jaki stosunek firm na aparatach?

;)

!AGresT
11-04-2018, 12:16
Kot Clintonów też nie miał łatwo:
7375

PiKa
11-04-2018, 12:25
Jakby mieli aparat z odchylanym ekranem nie musieli by tak się przeczołgiwać ;)

nikoniarz
14-04-2018, 05:07
Poza tym ze strasznie małej odległości te zdjęcia robią, nie będzie zniekształceń ?

Zawsze możesz stanąć z tyłu w odpowiedniej odległości :D
A tak poza tym- zwykle trafia się taki jegomość co wlezie za blisko i niestety reszta musi ustosunkować się do niego. I dotyczy to nie tylko "polityki" ale wszystkiego gdzie fotograf ma pełne pole manewru poruszania się...

sailor
15-04-2018, 12:13
Poza tym ze strasznie małej odległości te zdjęcia robią, nie będzie zniekształceń ?

beda. nikt na to nei zwraca uwagi. zobacz zdjecia ze "scianek". wszyscy wygladaja jak z wodoglowiem



Zawsze możesz stanąć z tyłu w odpowiedniej odległości :D
A tak poza tym- zwykle trafia się taki jegomość co wlezie za blisko i niestety reszta musi ustosunkować się do niego. I dotyczy to nie tylko "polityki" ale wszystkiego gdzie fotograf ma pełne pole manewru poruszania się...

gdyby wsyscy sie stosowali do pierwszego zdania mozna by robic dobre zdjecia i kazdy mialby miejsce dla siebie. niestety z reguly gosciem z drugiego zdania wlazacym przed szereg jest jakis "znany reporter z warsiawy". Poziom kultury w reporterce osiagnal dno i puka od spodu juz od lat.
jaki jest sens robienie setek zdjec bez zastanowienia, przepychajac sie lokciami?. Niestety "reporterom" nie placa za myslenie tylko za kiepskie zdjecia