PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś tu się zna na jonizatorach, oczyszczaczach powietrza, ozonatorach?



foto4deg
03-04-2018, 20:39
Żona mi ciągle marudzi, że w domu wszystko "strzela" i zwariować można od tego.
Wiadomo, sezon grzewczy, pompa powietrza chodzi pół dnia. W domu temperatura w granicach 18-20 stopni, wilgotność pomiędzy 38-52%.
Teraz pytanie. Czy któreś z tych urządzań pomoże?

moshica
03-04-2018, 20:51
Znajdź mój wątek sprzed roku w dziale Cafe... był poświęcony ozonatorom.

La
13-04-2018, 11:02
Używam oczyszczaczy Sharpa. Raz że działają, dwa nawilżają, trzy jonizują. Zależnie od powierzchni, do sypialni wystarcza seria 40, do salonów 50. Zapomniałem o problemach z niewysypianiem sie i suchych oczach...