PDA

Zobacz pełną wersję : Radosnych Świąt!



madebyzosiek
31-03-2018, 16:33
Samych miłych chwil i dobrych kadrów :)


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2018/03/wielkanoc_2018-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/pklrbrm5ajlln72/wielkanoc_2018.jpg)

abru
02-04-2018, 11:39
i uważajcie na zmutowane zające ;)
6885