PDA

Zobacz pełną wersję : Kilka "patentów" do noszenia aparatu z teleobiektywem na długie wędrówki



AWBIL
21-03-2018, 22:59
Witajcie.
Dziś zapraszamy do obejrzenia filmiku z kilkoma prostymi rozwiązaniami, których używamy, by podtrzymywać ciężki sprzęt podczas długich marszów tropem dzikiego zwierza :-)
https://www.youtube.com/watch?v=VaQQydOzL3I
Pozdrowienia z Bieszczad
Agnieszka i Włodek

Rafaello666
22-03-2018, 09:23
Witajcie.
Dziś zapraszamy do obejrzenia filmiku z kilkoma prostymi rozwiązaniami, których używamy, by podtrzymywać ciężki sprzęt podczas długich marszów tropem dzikiego zwierza :-)
https://www.youtube.com/watch?v=VaQQydOzL3I
Pozdrowienia z Bieszczad
Agnieszka i Włodek

Prosto i pomysłowo. Ja nie dźwigam co prawda aż tak ciężkich szkieł, przynajmniej do tej pory, ale super mi się sprawdził uchwyt Peak Design. Producent deklaruje, ze można na nim 90 kg powiesić, ale mam nadzieję, że nie będę musiał tego sprawdzać. Mocuję uchwyt do paska od plecaka i zupełnie inaczej nosie się aparat. Wydaje mi się, że przy bieganiu jest to stabilniejsze rozwiązanie niż prezentowane na filmie, bo nie ma szans żeby aparat wyskoczył, nawet przy bardziej karkołomnej ewolucji. Jedyną wadą tego rozwiązania jest jak dla mnie cena. Poza tym widzę same plusy od kiedy używam.

Kojocisko
22-03-2018, 10:35
Dobrze się oglądało, choć pewnie na co dzień większość z nas nie dźwiga tak dużych obiektywów.
Pas ortopedyczny wygląda na dobry patent.
Super niedźwiadki!