PDA

Zobacz pełną wersję : Czy ktoś ma jeszcze suszarkę do zdjęc ?



fafniak
18-03-2018, 14:11
Dużą - najlepiej taką do 50x60 ?
Wałek
płytę do suszenia
Chodzi tylko o zrobienie zdjęć tego

peterka43
23-03-2018, 22:05
Owszem posiadam nawet dwie suszarki do zdjęć(jednostronną i dwustronną)ale niestety mniejsze chyba 30x40 mieściło się na jednej stronie 5 lub 6 zdjęć pocztówkowych.
wałek gumowy do wyciskania wody także mam,mam również maskownicę chyba o wymiarach 13x18 cm,zegar ciemniowy z lat 80.

fafniak
24-03-2018, 10:46
peterka43
Czy byłbyś w stanie mi to przefotografować i dać zgodę na wykorzystanie na stronie mojego taty ? (w stopce mojej jest link - Andrzej Krynicki)
Mam pewien pomysł jak by takie zdjęcia mogły wyglądać :)

peterka43
24-03-2018, 20:29
Ok.Nie ma sprawy,ale dopiero po świętach

fafniak
24-03-2018, 20:30
spoko :) - dzieki za odzew !!!!

peterka43
09-04-2018, 17:42
Mam już zrobione zdjęcia i przygotowane do udostępnienia na dysku google .
Odezwij się na pw