PDA

Zobacz pełną wersję : Kradzież sprzętu



Wala
06-03-2018, 13:32
Cześć, witajcie, jestem tu nowy i przepraszam, że zaczynam takim tematem.

W miniony piątek włamano mi się do mieszkania w Warszawie i skradziono między innymi sprzęt fotograficzny:

- aparat fotograficzny Nikon d7100 - niestety numerów nie mogę znaleźć (mogę je znaleźć po zdjęciach, w EXIF?), ale ma cechy charakterystyczne. Małe otacie na mikrofonie u góry (przejeżdżał nad nim samochód), bardzo delikatne uszkodzenia szkła osłaniającego ekran na krawędziach

- obiektyw Sigma 17-50/2.8 EX DC OS HSM nr seryjny 15092234

- obiektyw Nikon 50mm/1.8D nr seryjny: 3429359

- torba Benro Walker - https://www.cyfrowe.pl/aparaty/torba-benro-cool-walker-s10-czarna.html?gclid=CjwKCAiAlfnUBRBQEiwAWpPA6RCAm5C1 v7-NhNnbpTkPkJerszBjs-4ifvLASJg7sNiUZjxUwXNBVBoC8yIQAvD_BwE

Gdyby ktoś coś słyszał, widział, wpadło mu w oko - proszę o kontakt.

Z góry serdecznie dziękuję!

sokolnik
06-03-2018, 19:39
:( :( :(

Darek72
06-03-2018, 22:16
W pliku jpg prosto z aparatu powinien być nr seryjny body.