Zobacz pełną wersję : Nasi szaleją na halowych MŚ
Dla takich chwil jak bieg sztafety 4x400 warto czasami włączyć TV.
Ależ to były emocje...
Brawo i dziękuje
ZbyszekS
04-03-2018, 20:44
4x400 - fantastycznie! Brawo!
Medal i mistrzostwo w 100% zasłużone.
Nie tylko sztafeta pokazała to co najpiękniejsze w sporcie :-)
W końcu mamy 3 miejsce w klasyfikacji medalowej :-)
Brawa dla sportowców :-)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.