PDA

Zobacz pełną wersję : [ Pentax ] Szukam mechanika od pentaxa



spiritus
20-02-2018, 21:34
Pytam tu bo TOP niestety pentaxow nie zna.
Przelozonemu sie zepsul pentax k200. Nie zapisuje zdjec na karcie. Tzn sa chwilowo ale po wylaczeniu pozostaje czyste konto. Czyzby slot na karty?
Jaki koszt calosci?

Studio5s ogarniacie taki temat?

andrzej_abc
22-02-2018, 22:42
Na początku przywrócić ustawienia fabryczne w body. następnie sformatować kartę pamięci w aparacie i sprawdzić czy działa, druga opcja sprawdzić to na innych kartach pamięci oczywiście wcześniej formatując je w aparacie.