Zobacz pełną wersję : Żegnaj Pablook...
maniak666
06-02-2018, 18:51
Dzisiaj rano odszedł Paweł Kucharski Pablook...
Paablitos
06-02-2018, 19:48
Cóż za tragiczna wiadomość... szok i niedowieżanie... :( :( :(
Spoczywaj w pokoju Paweł.
jarekf34
06-02-2018, 20:29
Dzisiaj rano odszedł Paweł Kucharski Pablook...
Coooooo ?????? Szok :( Andrzeju brak mi słów.
Nie raz oglądałem Jego prace.
Ostatnie były z początku roku. Co się stało?
Zdjęcia pozostaną...
Brak slow, trudno uwierzyc, zaczynalismy tutaj razem...
jacekz40
06-02-2018, 21:42
Przykra i smutna wiadomość :(
Smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Jak to możliwe, facet w sile wieku, co się stało ?
Niedowierzanie i wielkie współczucie.
Szkoda. Smutna wiadomość.
madebyzosiek
07-02-2018, 13:35
Co się stało? Człowiek z moich stron, nie znałem osobiście, ale słyszałem... Wyrazy współczucia dla bliskich...
krzysztofz24
07-02-2018, 13:41
Bardzo smutna wiadomosc:-(
Kojarzę, że Pablook był bardzo aktywny w dziale krajobraz parę lat temu...potem jakby mniej.
Wyrazy współczucia dla najbliższych.
Ale przyłączę się do pytania jak to się stało, osoba w sile wieku....
Rzeczywiscie smutna sprawa. Daje powod do zadumy.
Nie tak dawno przeciez temu , lata 90-to pojawil sie internet w domu , zawiazaly sie fora , mlodzi ludzie zaczynali brac w nich udzial.
a to juz minelo prawie 30 lat - wielu tych mlodych pozostalo , tylko ze nie sa wiecej mlodymi, zegar coraz blizej konca..
Spodziewam sie , ze jedynym sladem po tych ludziach w wielu wypadkach sa pozostale wpisy i prace publikowane w internecie.
Nie mozna wiec niedoceniac ich znaczenia.
robin102
07-02-2018, 14:13
Straszne, :( smutek
- - - - kolejny post - - - - - -
Róbmy jak najwięcej zdjęć na papierze, bo to tylko po nas zostanie.
- - - - kolejny post - - - - - -
Róbmy jak najwięcej zdjęć na papierze, bo to tylko po nas zostanie.
- - - - kolejny post - - - - - -
jak najwięcej !!
Odszedł jeden z nas.
Przykre.
Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka
Nikonozaur
07-02-2018, 22:50
Ciężko będzie mi się z tym pogodzić... :(
JaroPienza
08-02-2018, 00:37
:cry: Tyle co nauczyłem się od Pawła to do dziś żadna książka mi nie pomogła
STRASZNA STRATA
Kondolencje dla Rodziny
stachmuszel
08-02-2018, 08:20
Przyznam, że wpierw nie wiedziałem o kim piszecie, ale zerknąłem do sieci. Ogromny szok. Zawsze wyważone i merytoryczne wypowiedzi, bez emocji i przepychaniny (której niestety bardzo dużo ty na forum).
Muszę wziąć sobie do serca, to co cytował Robert:
"Róbmy jak najwięcej zdjęć na papierze, bo to tylko po nas zostanie"
Bardzo mi przykro, kondolencje. Myślę, że to jest smutny dzień dla całej naszej forumowej społeczności.
Smutna wiadomość.
Póki Pawła domena opłacona, to będziemy mogli oglądać jego foty. - To odnośnie tych zdjęć na papierze i to, co po nas zostanie.
Ostatnie zdjęcie na Facebooku z 25 stycznia https://www.facebook.com/Pawel.Kucharski.Photography/
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.