PDA

Zobacz pełną wersję : Żegnaj Pablook...



maniak666
06-02-2018, 18:51
Dzisiaj rano odszedł Paweł Kucharski Pablook...

Paablitos
06-02-2018, 19:48
Cóż za tragiczna wiadomość... szok i niedowieżanie... :( :( :(
Spoczywaj w pokoju Paweł.

jarekf34
06-02-2018, 20:29
Dzisiaj rano odszedł Paweł Kucharski Pablook...

Coooooo ?????? Szok :( Andrzeju brak mi słów.

Nbogdan
06-02-2018, 20:50
Nie raz oglądałem Jego prace.
Ostatnie były z początku roku. Co się stało?
Zdjęcia pozostaną...

Greg77
06-02-2018, 21:03
Brak slow, trudno uwierzyc, zaczynalismy tutaj razem...

jacekz40
06-02-2018, 21:42
Przykra i smutna wiadomość :(

FelTom
06-02-2018, 21:48
Smutna wiadomość. Wyrazy współczucia dla najbliższych.

moshica
07-02-2018, 10:20
Jak to możliwe, facet w sile wieku, co się stało ?
Niedowierzanie i wielkie współczucie.

stock
07-02-2018, 12:35
Szkoda. Smutna wiadomość.

mirek
07-02-2018, 13:19
Pozostał Smutek

madebyzosiek
07-02-2018, 13:35
Co się stało? Człowiek z moich stron, nie znałem osobiście, ale słyszałem... Wyrazy współczucia dla bliskich...

krzysztofz24
07-02-2018, 13:41
Bardzo smutna wiadomosc:-(
Kojarzę, że Pablook był bardzo aktywny w dziale krajobraz parę lat temu...potem jakby mniej.
Wyrazy współczucia dla najbliższych.

Ale przyłączę się do pytania jak to się stało, osoba w sile wieku....

Nican
07-02-2018, 13:43
Rzeczywiscie smutna sprawa. Daje powod do zadumy.
Nie tak dawno przeciez temu , lata 90-to pojawil sie internet w domu , zawiazaly sie fora , mlodzi ludzie zaczynali brac w nich udzial.
a to juz minelo prawie 30 lat - wielu tych mlodych pozostalo , tylko ze nie sa wiecej mlodymi, zegar coraz blizej konca..

Spodziewam sie , ze jedynym sladem po tych ludziach w wielu wypadkach sa pozostale wpisy i prace publikowane w internecie.
Nie mozna wiec niedoceniac ich znaczenia.

robin102
07-02-2018, 14:13
Straszne, :( smutek

- - - - kolejny post - - - - - -

Róbmy jak najwięcej zdjęć na papierze, bo to tylko po nas zostanie.

- - - - kolejny post - - - - - -

Róbmy jak najwięcej zdjęć na papierze, bo to tylko po nas zostanie.

- - - - kolejny post - - - - - -

jak najwięcej !!

emet_b
07-02-2018, 15:27
Odszedł jeden z nas.
Przykre.

Wysłane z mojego HUAWEI CAN-L11 przy użyciu Tapatalka

Nikonozaur
07-02-2018, 22:50
Ciężko będzie mi się z tym pogodzić... :(

JaroPienza
08-02-2018, 00:37
:cry: Tyle co nauczyłem się od Pawła to do dziś żadna książka mi nie pomogła

STRASZNA STRATA
Kondolencje dla Rodziny

stachmuszel
08-02-2018, 08:20
Przyznam, że wpierw nie wiedziałem o kim piszecie, ale zerknąłem do sieci. Ogromny szok. Zawsze wyważone i merytoryczne wypowiedzi, bez emocji i przepychaniny (której niestety bardzo dużo ty na forum).
Muszę wziąć sobie do serca, to co cytował Robert:

"Róbmy jak najwięcej zdjęć na papierze, bo to tylko po nas zostanie"

Bardzo mi przykro, kondolencje. Myślę, że to jest smutny dzień dla całej naszej forumowej społeczności.

black70
08-02-2018, 09:58
Smutna wiadomość.

Póki Pawła domena opłacona, to będziemy mogli oglądać jego foty. - To odnośnie tych zdjęć na papierze i to, co po nas zostanie.

Greg81
15-02-2018, 15:37
Szkoda człowieka.

Greg81
15-02-2018, 16:44
Ostatnie zdjęcie na Facebooku z 25 stycznia https://www.facebook.com/Pawel.Kucharski.Photography/