PDA

Zobacz pełną wersję : MŚ w piłce nożnej - Rosja 2018



ralf
02-02-2018, 08:26
Jak wam się wydaje, zwojujemy coś więcej w nadchodzących mistrzostwach świata w piłce nożnej? Analizując grupy, to mogliśmy trafić raczej gorzej niż lepiej. Z drugiej strony taka Kolumbia czy taka Nigeria to trochę nieprzewidywalne drużyny, więc wszystko się może zdarzyć. Jak wam się wydaje?

docxxx
02-02-2018, 08:29
Tak / Nie

Wybierz sobie.

Bez sensu pytanie.

Dex
02-02-2018, 09:05
Jest tylko jeden mistrz :mrgreen:


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2016/06/21789d6f6b1dbe257a00edfabaf0b50b-1.jpg
źródło (http://s1.fbcdn.pl/3/clubs/57563/data/images/n/21789d6f6b1dbe257a00edfabaf0b50b.jpg)

czarny75
02-02-2018, 09:46
Wyjdziemy z grupy..a potem klapa:)

fido83
05-02-2018, 08:56
Parę razy cieszyliśmy się już z losowań na MŚ a potem Ekwador, czy Korea pokazywały nam brutalnie gdzie jest nasze miejsce. Z tym wyjściem z grupy to bym się zastanawiał

Dho'ine
05-02-2018, 16:42
Nie znam się to się wypowiem. Myślę że mamy spore szanse na wyjście z grupy. Na ME przegraliśmy zatrzymała nas Portugalia w karnych, która to wygrała ME. Zatem przegraliśmy dopiero w karniakach z mistrzem. Jest to dobry prognostyk na MŚ. Wygrać może nie wygramy ale może uda się obejrzeć więcej meczy naszej reprezentacji niż zazwyczaj :) Tak mnie się zdaje.

Poza tym kogo obchodzi piłka, ważne że Kamilowi idzie skakanie :)

nikoniarz
05-02-2018, 17:26
Poza tym kogo obchodzi piłka, ważne że Kamilowi idzie skakanie :)

Skoki też jakoś nie są "pociągające" :mrgreen:

ksh
05-02-2018, 17:36
Ja mam obawy że szczyt swoich możliwości ta drużyna już ma za sobą ale dopóki piłka w grze...