PDA

Zobacz pełną wersję : Pilot radiowy do D610



rambobambo
29-01-2018, 14:07
Siemanko

Do D300 miałem super wężyk z pilotem phottix cleon II. Działał na naprawdę duże odległości nawet przez ściany w mieszkaniu. Niestety utopiłem go w morzu. ;) Teraz do D610 mam standardowy pilot na podczerwień nikon ML-L3 ale przyznam, że strasznie słabo to działa. Pilot musi widzieć port podczerwieni z aparatu żeby zaskoczył.

Znacie coś równie dobrego jak phottix cleon II do D610 bo niestety nic nie mogę znaleźć sensownego.

rotor
29-01-2018, 15:19
a taki ? https://www.cyfrowe.pl/aparaty/-wyzwalacz-radiowy-tw-282-dc0-do-nikon-mc-30.html

tylko trzeba inny kabel dokupić

rambobambo
29-01-2018, 15:28
a taki ? https://www.cyfrowe.pl/aparaty/-wyzwalacz-radiowy-tw-282-dc0-do-nikon-mc-30.html

tylko trzeba inny kabel dokupić


Wolałbym jednak coś bez kombinowania z kabelkami ;)

- - - - kolejny post - - - - - -

Znalazłem teraz coś takiego na allegro "PILOT WĘŻYK SPUSTOWY MC-DC2": http://allegro.pl/pilot-wezyk-spustowy-mc-dc2-do-nikon-d600-d610-i7001773317.html . Rozwiązanie całkiem podobne do Phottixa Cleon II. Ciekawe tylko jak z jakością. Może ktoś ma na forum taki zestaw?

rotor
29-01-2018, 15:46
To normalna sprawa, kupujesz wyzwalacz jeden raz, a w razie zmiany aparata, zmieniasz kabelek
Jeśli ten prosty wyzwalacz jest wystarczający, to czemu nie, najwyżej zwrócisz

rambobambo
17-02-2018, 16:13
Kupiłem "PILOT WĘŻYK SPUSTOWY MC-DC2" o którym wcześniej pisałem i sprawdza się super. Jestem zadowolony :)