rambobambo
29-01-2018, 14:07
Siemanko
Do D300 miałem super wężyk z pilotem phottix cleon II. Działał na naprawdę duże odległości nawet przez ściany w mieszkaniu. Niestety utopiłem go w morzu. ;) Teraz do D610 mam standardowy pilot na podczerwień nikon ML-L3 ale przyznam, że strasznie słabo to działa. Pilot musi widzieć port podczerwieni z aparatu żeby zaskoczył.
Znacie coś równie dobrego jak phottix cleon II do D610 bo niestety nic nie mogę znaleźć sensownego.
Do D300 miałem super wężyk z pilotem phottix cleon II. Działał na naprawdę duże odległości nawet przez ściany w mieszkaniu. Niestety utopiłem go w morzu. ;) Teraz do D610 mam standardowy pilot na podczerwień nikon ML-L3 ale przyznam, że strasznie słabo to działa. Pilot musi widzieć port podczerwieni z aparatu żeby zaskoczył.
Znacie coś równie dobrego jak phottix cleon II do D610 bo niestety nic nie mogę znaleźć sensownego.