PDA

Zobacz pełną wersję : Komin z nadrukiem...jaki i skad?



spiritus
22-01-2018, 16:00
Siema

Potrzebuje kupic sobie 2 kominy z nadrukiem. Znacie jakies dobre jakosciowo w ktorych mozna normalnie oddychac aby nie byly zaraz mokre?

W sieci trafilem na ta stronke. Ma ktos cos od nich?
https://safishing.com

Budzetu nie pisze... Zobacze co proponujecie.

krzysztofz24
23-01-2018, 01:26
Jakbys nie dal linka, to ja bym nie ogarnal o co CI chodzi:-).

Akurat takich kominiarek nie uzywalem, ale uzywam kominiarek na motocykl. I dla mnie kada szmata przed ustami powoduje to, ze sie robi mokra-ta szmata.
Teraz ma mtaka z dziura na usta i oczy.
Jesli nie chcesz z dziura na usta, to szukaj kominiarki z taka krateczka z dziurkami w okolicy ust.

Cos kojarze, ze o sluzbach mundurowych pisales i robocie, butow taktycznych szukales...
Jak patrze na ta kominiarke, to przychodzi mi do glowy pytanie; czy Ty nie robisz w komando-fokach przypadkiem;-)?

spiritus
23-01-2018, 08:09
Do fok mi daleko... Ja na ladzie :D
Taka siateczka bylaby fajna, tylko jakie firmy oferuja nadruki dodatkowo?

Dex
23-01-2018, 08:44
Bandażem sie zawiń, masz krateczke, uniwersalne i zawsze możesz owinąć rane jak zrobisz sobie kuku obierając kartofle :mrgreen:

A na serio fajna sprawa z tymi kominami, jeśli ktos nie ma drugiej pary oczu ;)

OjTam
23-01-2018, 12:33
Dex da się. Co się nie da. :p

https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/2ffec714fe02ac948b959340645238b0/5AE2F1D9/t51.2885-15/s480x480/e15/11326225_1612372742380337_2054896125_n.jpg?ig_cach e_key=NTAwNzM5NjMxMDg5NzI2MzI3.2
źródło (https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/2ffec714fe02ac948b959340645238b0/5AE2F1D9/t51.2885-15/s480x480/e15/11326225_1612372742380337_2054896125_n.jpg?ig_cach e_key=NTAwNzM5NjMxMDg5NzI2MzI3.2)

spiritus Taki może być?
http://ofensywa.eu/nakrycia-glowy-twarzy-militarne/chusty-siatki/komin-szalik-no2

Dex
23-01-2018, 12:38
OjTam na wdechu sie pewnie da :D

OjTam
23-01-2018, 12:40
Zawsze możesz nos odsłonić, jeśli się o parowanie boisz. ;)

spiritus
23-01-2018, 13:27
OjTam jak najbardziej. Tylko fajnie by bylo aby bylo wiecej wzorow:D

fido83
23-01-2018, 13:31
W każdym kominie będzie się skraplać para materiał nie ma znaczenia. Jeśli potrzebujesz maski, która odrobinę ochroni Ci trochę twarz przed zimnem poszukaj w sklepach z akcesoriami dla biegaczy. Te specjalistyczne maski też zbierają trochę wilgoć, ale konstrukcja maski sprawia, że nie przylega ona do skóry więc nie będziesz odczuwał dyskomfortu mokrego materiału wokół ust i nosa. Przed skutkami kontaktu skóry z mokrym materiałem pomoże też trochę smarowanie skóry wokół nosa i ust wazeliną kosmetyczną.

OjTam
23-01-2018, 13:32
OjTam jak najbardziej. Tylko fajnie by bylo aby bylo wiecej wzorow:D

To przejrzyj całą kategorię. Trochę tego mają. ;)

fido83
23-01-2018, 13:33
Zawsze możesz nos odsłonić, jeśli się o parowanie boisz. ;)

Najwięcej pary wydychamy przez usta własnie

OjTam
23-01-2018, 13:35
Najwięcej pary wydychamy przez usta własnie

Owszem. Tylko że odsłonięcie nosa zmniejsza ryzyko zaparowania okularów. Sprawdzone.

Dopisek co by niejasności nie było. Oczywiście mowa o małym wysiłku, typu spacer. Jak przy bieganiu czy rowerze, nie wiem. Nie próbowałem.

spiritus
23-01-2018, 13:37
To przejrzyj całą kategorię. Trochę tego mają. ;)

Widzialem...malo.

OjTam
23-01-2018, 13:41
Na skalniaku i 8a patrzyłeś?
A w ogóle to jakiego wzoru szukasz?

spiritus
23-01-2018, 13:43
Na skalniaku i 8a patrzyłeś?
A w ogóle to jakiego wzoru szukasz?

Lesny i jakis czarny z czaszka czy czyms

OjTam
23-01-2018, 13:46
Lesny

Wz?


jakis czarny z czaszka czy czyms

Dość ograny wzór. :lol:

Dex
23-01-2018, 13:50
Dość ograny wzór. :lol:



https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/customavatars/thumbs/avatar76232_2.gif) :mrgreen:

OjTam
23-01-2018, 13:53
Panie. To jest Punisher. Nie fikaj. :mrgreen:

A kominiarkę czy komin z czaszką Punishera to sam bym chciał mieć. Niestety, nie wpadła mi taka w oko.

Dex
23-01-2018, 13:57
Strach sie bać, szczeli do mnie z pistoleta :D

Teraz mnie tak tknęło, https://cupsell.pl/katalog/kominy?search=&order=added&direction=ASC&categories%5B%5D=70&&&&page=2&pageRange=true

- - - - kolejny post - - - - - -

Znowu sie coś kaszni, ze dubel? :\

OjTam
23-01-2018, 14:01
Dex komin pies i panda zajefajne. :D

Dex
23-01-2018, 14:04
Klasa :D

I jak ktoś chce to se sam moze coś zrobić :D Spiryt założy spirytystyczny sklep kominowy :mrgreen:

OjTam
23-01-2018, 14:07
I jak ktoś chce to se sam moze coś zrobić

No właśnie. Tylko jak to jest... Wysyła się im projekt i robią, czy trzeba samemu kombinować.

Dobra. Nie było pytania. Generator widzę jest.

spiritus
23-01-2018, 14:12
Dexter sprawdze pozniej. Jak z jakoscia? Spiera sie? Szybko sie niszczy?

Dex
23-01-2018, 14:15
Na sam koniec zjedź ;) Nie bardzo mam teraz czas czytać, ale pewnie cosik więcej tem sie dowiesz.

https://cupsell.pl/strony/pomoc.html?_ga=2.187239464.1843711751.1516708586-1904903331.1516708586

- - - - kolejny post - - - - - -
spiritus - nie wiem, nigdy nie korzystałem jeszcze, ale nie sądze by Pan Prezes odwalał fuszere ;)

OjTam
23-01-2018, 14:20
Na sam koniec zjedź ;)

Wiem, widzę.
Szkoda tylko, że komin czarny. No i prawa autorskie. Nie wiem, czy by mi czacha Punishera uszła...

Dex
23-01-2018, 14:24
http://fanatycymotocykli.pl/k/kominy


I też na cupsellu :D

OjTam
23-01-2018, 14:27
Bardziej o czymś takim myślałem:
3857
Tylko grafika nie moja.

A tak ogólnie, to dzięki Dex za linka. Widzę, że tam sporo możliwości jest. Będę musiał to kiedyś na spokojnie ogarnąć.

M_B
23-01-2018, 21:21
Jak chcesz coś porządnego to tylko Buff

Dex
24-01-2018, 08:45
Taka reklama mi sie pojawiła jak wlazłem dziś na forum: klik (https://safishing.com/shop/buy-1-get-4-free-face-shields-go-int20)

spiritus
24-01-2018, 09:35
Jak raz wszedlem na ta strone to mi sie dosc czesto ta promocja pokazywala.

Dex
01-02-2018, 11:11
Teraz mi wpadło w łapki.

https://sklep.bandanas.pl/pl/c/Chusty-wielofunkcyjne/27

To to samo co z Twojego pierwszego linka tylko za plny i mniej wzorów