Zobacz pełną wersję : Komin z nadrukiem...jaki i skad?
spiritus
22-01-2018, 16:00
Siema
Potrzebuje kupic sobie 2 kominy z nadrukiem. Znacie jakies dobre jakosciowo w ktorych mozna normalnie oddychac aby nie byly zaraz mokre?
W sieci trafilem na ta stronke. Ma ktos cos od nich?
https://safishing.com
Budzetu nie pisze... Zobacze co proponujecie.
krzysztofz24
23-01-2018, 01:26
Jakbys nie dal linka, to ja bym nie ogarnal o co CI chodzi:-).
Akurat takich kominiarek nie uzywalem, ale uzywam kominiarek na motocykl. I dla mnie kada szmata przed ustami powoduje to, ze sie robi mokra-ta szmata.
Teraz ma mtaka z dziura na usta i oczy.
Jesli nie chcesz z dziura na usta, to szukaj kominiarki z taka krateczka z dziurkami w okolicy ust.
Cos kojarze, ze o sluzbach mundurowych pisales i robocie, butow taktycznych szukales...
Jak patrze na ta kominiarke, to przychodzi mi do glowy pytanie; czy Ty nie robisz w komando-fokach przypadkiem;-)?
spiritus
23-01-2018, 08:09
Do fok mi daleko... Ja na ladzie :D
Taka siateczka bylaby fajna, tylko jakie firmy oferuja nadruki dodatkowo?
Bandażem sie zawiń, masz krateczke, uniwersalne i zawsze możesz owinąć rane jak zrobisz sobie kuku obierając kartofle :mrgreen:
A na serio fajna sprawa z tymi kominami, jeśli ktos nie ma drugiej pary oczu ;)
Dex da się. Co się nie da. :p
https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/2ffec714fe02ac948b959340645238b0/5AE2F1D9/t51.2885-15/s480x480/e15/11326225_1612372742380337_2054896125_n.jpg?ig_cach e_key=NTAwNzM5NjMxMDg5NzI2MzI3.2
źródło (https://scontent-sea1-1.cdninstagram.com/vp/2ffec714fe02ac948b959340645238b0/5AE2F1D9/t51.2885-15/s480x480/e15/11326225_1612372742380337_2054896125_n.jpg?ig_cach e_key=NTAwNzM5NjMxMDg5NzI2MzI3.2)
spiritus Taki może być?
http://ofensywa.eu/nakrycia-glowy-twarzy-militarne/chusty-siatki/komin-szalik-no2
OjTam na wdechu sie pewnie da :D
Zawsze możesz nos odsłonić, jeśli się o parowanie boisz. ;)
spiritus
23-01-2018, 13:27
OjTam jak najbardziej. Tylko fajnie by bylo aby bylo wiecej wzorow:D
W każdym kominie będzie się skraplać para materiał nie ma znaczenia. Jeśli potrzebujesz maski, która odrobinę ochroni Ci trochę twarz przed zimnem poszukaj w sklepach z akcesoriami dla biegaczy. Te specjalistyczne maski też zbierają trochę wilgoć, ale konstrukcja maski sprawia, że nie przylega ona do skóry więc nie będziesz odczuwał dyskomfortu mokrego materiału wokół ust i nosa. Przed skutkami kontaktu skóry z mokrym materiałem pomoże też trochę smarowanie skóry wokół nosa i ust wazeliną kosmetyczną.
OjTam jak najbardziej. Tylko fajnie by bylo aby bylo wiecej wzorow:D
To przejrzyj całą kategorię. Trochę tego mają. ;)
Zawsze możesz nos odsłonić, jeśli się o parowanie boisz. ;)
Najwięcej pary wydychamy przez usta własnie
Najwięcej pary wydychamy przez usta własnie
Owszem. Tylko że odsłonięcie nosa zmniejsza ryzyko zaparowania okularów. Sprawdzone.
Dopisek co by niejasności nie było. Oczywiście mowa o małym wysiłku, typu spacer. Jak przy bieganiu czy rowerze, nie wiem. Nie próbowałem.
spiritus
23-01-2018, 13:37
To przejrzyj całą kategorię. Trochę tego mają. ;)
Widzialem...malo.
Na skalniaku i 8a patrzyłeś?
A w ogóle to jakiego wzoru szukasz?
spiritus
23-01-2018, 13:43
Na skalniaku i 8a patrzyłeś?
A w ogóle to jakiego wzoru szukasz?
Lesny i jakis czarny z czaszka czy czyms
Lesny
Wz?
jakis czarny z czaszka czy czyms
Dość ograny wzór. :lol:
Dość ograny wzór. :lol:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikoniarze.pl/customavatars/thumbs/avatar76232_2.gif) :mrgreen:
Panie. To jest Punisher. Nie fikaj. :mrgreen:
A kominiarkę czy komin z czaszką Punishera to sam bym chciał mieć. Niestety, nie wpadła mi taka w oko.
Strach sie bać, szczeli do mnie z pistoleta :D
Teraz mnie tak tknęło, https://cupsell.pl/katalog/kominy?search=&order=added&direction=ASC&categories%5B%5D=70&&&&page=2&pageRange=true
- - - - kolejny post - - - - - -
Znowu sie coś kaszni, ze dubel? :\
Dex komin pies i panda zajefajne. :D
Klasa :D
I jak ktoś chce to se sam moze coś zrobić :D Spiryt założy spirytystyczny sklep kominowy :mrgreen:
I jak ktoś chce to se sam moze coś zrobić
No właśnie. Tylko jak to jest... Wysyła się im projekt i robią, czy trzeba samemu kombinować.
Dobra. Nie było pytania. Generator widzę jest.
spiritus
23-01-2018, 14:12
Dexter sprawdze pozniej. Jak z jakoscia? Spiera sie? Szybko sie niszczy?
Na sam koniec zjedź ;) Nie bardzo mam teraz czas czytać, ale pewnie cosik więcej tem sie dowiesz.
https://cupsell.pl/strony/pomoc.html?_ga=2.187239464.1843711751.1516708586-1904903331.1516708586
- - - - kolejny post - - - - - -
spiritus - nie wiem, nigdy nie korzystałem jeszcze, ale nie sądze by Pan Prezes odwalał fuszere ;)
Na sam koniec zjedź ;)
Wiem, widzę.
Szkoda tylko, że komin czarny. No i prawa autorskie. Nie wiem, czy by mi czacha Punishera uszła...
http://fanatycymotocykli.pl/k/kominy
I też na cupsellu :D
Bardziej o czymś takim myślałem:
3857
Tylko grafika nie moja.
A tak ogólnie, to dzięki Dex za linka. Widzę, że tam sporo możliwości jest. Będę musiał to kiedyś na spokojnie ogarnąć.
Jak chcesz coś porządnego to tylko Buff
Taka reklama mi sie pojawiła jak wlazłem dziś na forum: klik (https://safishing.com/shop/buy-1-get-4-free-face-shields-go-int20)
spiritus
24-01-2018, 09:35
Jak raz wszedlem na ta strone to mi sie dosc czesto ta promocja pokazywala.
Teraz mi wpadło w łapki.
https://sklep.bandanas.pl/pl/c/Chusty-wielofunkcyjne/27
To to samo co z Twojego pierwszego linka tylko za plny i mniej wzorów
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.