Śprotek
14-01-2018, 19:30
Dzielę się z Wami znaleziskiem - na YT jest genialny człowiek, który dzieli się wiedzą - MEDYCZNĄ - a nie wymyśloną czy jakimiś szarlataneriami.
Za darmo przekazuje ogromną wiedzę na wiele tematów, pod każdym filmem daje link do literatury medycznej na której opiera swoją wiedzę.
Skończył uniwersytet medyczny z wyróżnieniem. Szkoda, że tego co mówi nie ma na biologii w szkole - bo o tym co jeść, jakie znaczenie mają różne produkty, powinniśmy się uczyć w szkole.
https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ/videos
serdecznie polecam. Osobiście też wspieram donacją tego pana. Czekam aż uruchomi patronite.
Za darmo przekazuje ogromną wiedzę na wiele tematów, pod każdym filmem daje link do literatury medycznej na której opiera swoją wiedzę.
Skończył uniwersytet medyczny z wyróżnieniem. Szkoda, że tego co mówi nie ma na biologii w szkole - bo o tym co jeść, jakie znaczenie mają różne produkty, powinniśmy się uczyć w szkole.
https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ/videos
serdecznie polecam. Osobiście też wspieram donacją tego pana. Czekam aż uruchomi patronite.