PDA

Zobacz pełną wersję : Parking przed warszawskim Okęciem



abdul
11-01-2018, 10:35
Witam! Jaki polecacie parking na Okęciu? Przyjade od strony Radomia. Chodzi o tygodniowy postój.

Kojocisko
11-01-2018, 11:06
http://www.parkinglotnisko.pl/

Korzystam od lat, pewnie z 10 razy w roku. Blisko lotniska (5-6 minut jazdy), solidnie. Samochód dojazdowy ciut rozklekotany, ale bez dramatu. I samo miejsce klimatyczne.
Cena w normie.

Majek
11-01-2018, 18:59
Ja zawsze zostawiam samochód tu: http://www.parkinglot.pl/ . Busy mają nowe, szybko się podstawiają pod terminal. Mogę powiedzieć to samo, co kolega w poprzednim poście. Tym bardziej, że oba parkingi po sąsiedzku praktycznie. Ostatnio w zeszłym tygodniu korzystałem. Od 1 do 7 stycznia 9 dych zapłaciłem.

jo44
26-05-2019, 19:06
Nie tylko monitoring lecz i "darmową" reklamę.