madebyzosiek
24-12-2017, 09:40
Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam drodzy Nikoniarze i wszyscy inni, zdrowych, wesołych, miłych, radosnych... No i roku dobrego kadrowo :)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/12/BN_1_2017-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/rvpy6tg9pu9yvbg/BN_1_2017.jpg)
Sony A6000 i Nikkor 50 1.4 NonAi
WESOŁYCH ŚWIĄT!
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/12/BN_1_2017-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/rvpy6tg9pu9yvbg/BN_1_2017.jpg)
Sony A6000 i Nikkor 50 1.4 NonAi
WESOŁYCH ŚWIĄT!