PDA

Zobacz pełną wersję : Wesołych Świąt!



madebyzosiek
24-12-2017, 09:40
Z okazji świąt Bożego Narodzenia, życzę Wam drodzy Nikoniarze i wszyscy inni, zdrowych, wesołych, miłych, radosnych... No i roku dobrego kadrowo :)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/12/BN_1_2017-1.jpg
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/rvpy6tg9pu9yvbg/BN_1_2017.jpg)
Sony A6000 i Nikkor 50 1.4 NonAi

WESOŁYCH ŚWIĄT!

krzysztofz24
24-12-2017, 13:15
Przyłącze się do życzeń dla Wszystkich Nikoniarzy.
Wesołych Świąt i samych sukcesów fotograficznych:-)

ASAHI
24-12-2017, 13:40
Również Wszystkiego Najpiękniejszego i dużo światła :-)
Nie tylko na matrycy ale i w życiu :-)