PDA

Zobacz pełną wersję : Laser do wydruku ulotek



Ostry600
25-11-2017, 14:05
Witam!
Tak jak w temacie zastanawiam się nad zakupem drukarki do wydruku ulotek na papierze Kredowym. Od razu powiem, że nie planuję otwierać poligrafii. Oczywiście większe ilości zlecam odpowiedniej firmie ale problem polega na tym że prowadząc firmą szkoleniową często potrzebuję bardzo małych partii( np.50 szt2 x w tygodniu). Chciał bym więc kupić laser który temu podoła. Na co zwrócić uwagę przy, wyborze? Jaki model możecie polecić. Jak z cenami tonerów?
Będę bardzo wdzięczny za pomoc

Ostry600
28-11-2017, 11:49
No nieźle. 230 wejść i żadnej, nawet najprostszej porady. Czy to dlatego że pytam o ulotki A nie o zdjęcia. Ok. Zdjęcia też może drukować :)

czupacabra
28-11-2017, 13:11
mz każdy laser podoła pod warunkiem , że obsługuje papier o gramaturze papieru używanego przez Ciebie. Ewentualnie zobacz drukarki stałoatramentowe.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

frogi
28-11-2017, 13:17
Celował bym dodatkowo w sprzęt z wifi, nie ma konieczności podpinania drukarki kabelkiem pod kompa co może być czasami wygodne.

Ryw
28-11-2017, 15:49
Ja mam HP Color Laser Jet CP2025 i jestem z niej bardzo zadowolony. Drukuje spokojnie na gramaturze 220, zamienniki tanie i dobre.

Ostry600
28-11-2017, 20:51
Ryw jakich używasz zamienników? Regenerowanych czy nowych? Opis podaje gramaturę do 90g/m. Ciągnie do 220g z dolnej szuflady normalnie? Czy drukowales na kredzie? Jeżeli tak to jak to wygląda?

Ryw
29-11-2017, 11:40
Zamienniki nowe, nie regenerowane. Używam różnych, te przyzwoite to około 100 zł każdy kolor. Drukowałem na półkredzie, wygląda bardzo fajnie (jakieś moje zaproszenia). Mój syn drukuje niektóre swoje rzeczy na papierze czerpanym tego typu http://allegro.pl/karton-ozdobny-czerpany-a4-230g-20ark-bialy-kremow-i6895415801.html i daje radę.
Uwaga - drukarka jest bardzo ciężka (dobrze ponad 20 kg), więc koniecznie solidny stolik. Jest też dość głośna.
Kupiłem poleasingową za kilkaset zł i jak dotąd (2 lata) bez problemów.

Ostry600
29-11-2017, 17:38
Super. Wielkie dzięki za radę. Właśnie widziałem że sporo jest ofert poleasingowych za 500zł i nawet dają na to kilka miesięcy gwarancji. Chyba zaryzykuję bo to w sumie śmieszne pieniądze i zobaczę jak to wychodzi.