PDA

Zobacz pełną wersję : [ Przyroda ] Sójka



FotoDam
24-11-2017, 16:45
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://s18.postimg.org/7i681fgi1/DAM3068.jpg)

marti5
24-11-2017, 18:36
Wow, ale ujęcie.
Dreamlinear :-)

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

tomgol
25-11-2017, 00:08
Nooo, piękna fota. Tylko co tu bardziej podziwiać, aparat czy fotografa :) ? .

Wind Mill
25-11-2017, 11:52
Ta się w końcu wybrała, i chyba za ocean a nie tylko za morze. :)
Ujęcie pikne!

frogi
25-11-2017, 12:25
Nooo, piękna fota. Tylko co tu bardziej podziwiać, aparat czy fotografa :) ? .
Podziwia się dzieło końcowe, ewentualnie dodatkowo fotografa, nie ważne czym zrobione... ;) :)

FotoDam
25-11-2017, 13:37
Podziwia się dzieło końcowe, ewentualnie dodatkowo fotografa, nie ważne czym zrobione... ;) :)

Dzięki frogi. Nie chciałem wplątywać się w dyskusję ale miałem napisać dokładnie tak ja ty zwłaszcza że już kiedyś o tym wspominałem a mianowicie nawet najlepszy sprzęt nie odwali roboty za fotografa i niech będzie ten z górnej półki to nadal sztuką jest wykorzystanie na full jego możliwości.

MR
25-11-2017, 15:10
Dzięki frogi. Nie chciałem wplątywać się w dyskusję ale miałem napisać dokładnie tak ja ty zwłaszcza że już kiedyś o tym wspominałem a mianowicie nawet najlepszy sprzęt nie odwali roboty za fotografa i niech będzie ten z górnej półki to nadal sztuką jest wykorzystanie na full jego możliwości.

zdecydowanie zgadzam się. Przed komputerem nie myślimy ile musiałeś czekać, przygotowywać się, żeby złapać ten moment. Sprzęt to tylko narzędzie, grunt, że dobrze wybrane i wykorzystywane.

Czekałem na taki kadr, coś nowego :)

tomgol
25-11-2017, 15:52
Podziwia się dzieło końcowe, ewentualnie dodatkowo fotografa, nie ważne czym zrobione... ;) :)

No i ja się z tym w pełni zgadam :). Nie ma co dalej ciągnąć tematu, bo to przeca drobny joke :).
Bardzo dobrze wiem ile trzeba zachodu, aby trafić taką fotę.

ck_dezerter
25-11-2017, 16:14
ŚWIETNE! Podoba się! Jedno z moich marzeń, żeby coś takiego kiedyś ustrzelić (niekoniecznie z sójką..).