PDA

Zobacz pełną wersję : Antena satelitarna i tuner komu?



manfred
21-11-2017, 17:01
Jak powszechnie wiadomo nc+ traci piłkę nożną dlatego przechodzę do lokalnego dostarczyciela gdzie będe miał C+ oraz polsat sport i wszystkie ich odmiany w cenie ok 80 zeta. Co do ceny trudno. Ale zastanawiam się czy nie mając telewizji płatnej jest potrzeba trzymania na balkonie anteny satelitarnej i tunera. Czy jeszcze ktoś ogląda tv z anteny satelitarnej?

jo44
21-11-2017, 17:26
Nikt mi kabla nie chce doprowadzić to oglądam z satelity. :)

manfred
21-11-2017, 17:52
No ale co tam jest ciekawego zresztą chyba na Hotbird mam ustawiony.

rychu_cmg
23-11-2017, 20:19
Antena satelitarna bez NC+ czy Polsatu nie ma sensu. Jak jest możliwość to brać kablówke

stock
24-11-2017, 09:58
a to juz RTL7 czy MTV nie da się oglądac... :)
Pytam z ciekawości bo ostatni talerz to w domu był ze 20 lat temu jak nie lepiej i nie wiem czy w temacie coś się zmieniło :)

manfred
24-11-2017, 10:09
No ja mam możliwość podpisania z kablówką za ok 80 zł na pakiet
http://www.kompex.pl/91/pakiet-extra-hd Mając programy z obu platform. Niestety teniej nie ma ani alternatywy nie ma. Dlatego do tej pory miałem talerz bo korzystam z nc+.

Rafał_Sz
25-11-2017, 14:57
Net mam za darmo w Play więc potrzebowałem tylko TV. Oferta UPC to jakieś nieporozumienie, wziąłem multiroom NC+. W związku z tym jestem z tych "talerzowych". :) Tak naprawdę zależało mi tylko na nagrywarce, bo TV oglądam tylko czasami w nocy, ostatnio 2 tygodnie temu. :)