PDA

Zobacz pełną wersję : PS CC - zniknęły wszystkie operacje



Jarecky83
11-11-2017, 20:29
Mam problem z photoshopem. Odpalam sobie dziś jak co dzień PS CC, wchodzę w operacje, a tam wszystkie moje zniknęły, zostały tylko domyślne:/ Ktoś wie co się mogło stać i jak przywrócić stan poprzeni? Wszystkie, które sobie stworzyłem, które pobrałem gdzieś przepadły:/ Ktoś wie, gdzie PS zapisuje operacje, które sami stworzyliśmy?

Jarecky83
16-11-2017, 21:46
nikt nic? Problem jest o wiele poważniejszy, bo chyba wszystkie ustawienia osobiste są zresetowane do domyślnych, czy możliwe że jakiś plik został usunięty samoistnie?

dandan
22-11-2017, 12:02
Tak się mogło zdarzyć po aktualizacji, PS instaluje się w innym folderze.

Poczytaj
https://helpx.adobe.com/pl/photoshop/using/playing-actions.html#playing_and_managing_actions

Greg81
22-02-2018, 11:21
To ja mam iny problem moze ktoś pomoże, zdjęcie otwartę w camera raw po kilku zmianach korekcyjnych próbuje otworzyć w Photoshop i pojawia się okno phohoshopa i nic zawiesza się program nic nie działa z menu.
Zainstalowałem cc Photoshop od nowa nie pomogło ...

jmiron
24-02-2018, 19:10
Też tak kiedyś miałem, ale od kiedy dzierżawię PS CC od Adobe wszystko chodzi bezproblemowo.

Jarecky83
19-03-2018, 22:44
Też tak kiedyś miałem, ale od kiedy dzierżawię PS CC od Adobe wszystko chodzi bezproblemowo.

No mi to właśnie się przydarzyło w PS CC w chmurze po aktualizacji...

Greg81
23-04-2018, 11:07
Jarecky83@ i jak poradziłeś sobie z tym problemem ?
Bo u mnie ja sie zawiesi po wczytaniu z camery raw do photoshpa to nawet nie moge go zamknąć tylko pomaga poprzez menedżera zadań w windowsie ....
Panowie jeśli wiecie jak ten problem usunąć, to piszcie bo mam materiał do obrobienia ....
Otwierałem jpega i nie ma problemu, zaczyna się od momentu kiedy zdjęcie zostanie wczytane w camera raw i wciskam otwórz obraz aby wczytać do szopa