PDA

Zobacz pełną wersję : Safari zżera 190% cpu.



foto4deg
28-10-2017, 18:55
Czy ktoś może pomóc w rozwiązaniu problemu?
Od jakiegoś czasu zaczęło mi szwankować Safari.
Non stop zawieszka, tęczowe kółko itp...
Po sprawdzeniu użycia cpu wyszło, że Safari zużywa 190% cpu!

Wyczyściłem historię itp, zainstalowałem blokadę śledzenia przez różne podmioty, nic nie pomaga.

Ktoś coś?

Pracuję na iMac 5k z i5 i 24 GB ram.

hydra_ulik
28-10-2017, 20:06
Miałem tak samo na początku roku...Dramat był okrutny. Robiłem „cudawianki” i nic...Zawiozłem do serwisu, 120 zł i opanowali temat...Safari posypała się po którejś tam aktualizacji.