PDA

Zobacz pełną wersję : Parking Stadion Narodowy



sebapl
27-10-2017, 19:12
Witam piszę do osób znających Warszawę. 10 listopada wybieram się na mecz Polska - Urugwaj. Osobiście nie znam na tyle stolicy żeby sobie poradzić. Mam zapytanie o parking na samochód osobowy .Gdzie najlepiej zaparkować . Pozdrawiam.

Slon
27-10-2017, 20:22
Co prawda ja zawsze wjeżdżam na parking pod stadionem, ale dla kibiców przewidziany jest chyba parking na błoniach stadionu (w tej okolicy: https://www.google.pl/maps/place/Parkuj+i+Jed%C5%BA+Stadion+Narodowy/@52.2449484,21.0431381,17.29z/data=!4m5!3m4!1s0x471ecc4e70816d1b:0x707ec3b2a7200 a8b!8m2!3d52.2445462!4d21.0446589)

krzysztofz24
27-10-2017, 20:38
http://mowimyjak.se.pl/newsy/fakty/gdzie-zaparkowac-przy-stadionie-narodowym,22_47709.html

Ogolnie to znajdz sobie parking strzezony, niekoniecznie jakos blisko stadionu i dojedz za te 20-30 zeta taksowka. Dzwon na taxi grosik, tanio maja. A bedziesz spokony o samochod.
Tak bedzie najlepiej.

Ja bym osobiscie unikal parkowania na ulicy blisko stadionu. Zawsze sie znajdzie po meczu jakas podchmielona grupka i pare samochodow ucierpi.

grizz
27-10-2017, 20:47
Taksówką dojedziesz na stadion. Ale czy złapiesz taksówkę po meczu?

Lepiej spacer sobie zaplanować

sokolnik
27-10-2017, 22:08
samochód zostawiałem zawsze gdzieś po drugiej stronie Wisły, po meczu ładnie z tłumem, piechotką, spacerek na drugą stronę Wisły od samochodu i jazda do domu. Wiadomo trzeba być wcześniej i szukać miejscówki.
Nie pchałbym się w okolice stadionu, bo straszne korki będą... Nie wiem... zależy w którą stronę po meczu jedziesz...

sebapl
28-10-2017, 07:21
Wielkie dzięki za pomoc. W takim razie pozostaje szukanie parkingu nie daleko stadionu. Serdecznie pozdrawiam.

Slon
28-10-2017, 08:52
Ale tam nie ma żadnego parkingu niedaleko stadionu... Najbliższe sensowne miejsca to chyba właśnie po drugiej stronie Wisły, a to i tak ogólnodostępne miejsca parkingowe przy ulicach.
Znajomi kiedyś podjeżdżali na parking P+R, a stamtąd komunikacją miejską lub pociągiem na stadion - często z biletem na mecz komunikacja jest darmowa, musisz doczytać.

freebie
28-10-2017, 08:59
Na błoniach są tysiące miejsc (wzdłuż ul. Zielenieckiej) jedyny minus to korki po meczu. Najprościej to minąć stadion i zaparkować gdzieś dalej

Rafał_Sz
28-10-2017, 09:33
Pod lub w okolicach hotelu Logos są często miejsca, sam hotel też polecam. Po meczu odpocząć , rano do domu. ;). Spacerkiem 10 minut do stadionu, metrem 3 minuty.

https://www.google.pl/maps/place/Hotel+LOGOS/@52.2386118,21.0337811,16z/data=!4m5!3m4!1s0x471ecc5742bc7249:0xf2f737cffb516 0b!8m2!3d52.2378365!4d21.0325795