emerlu
07-10-2017, 23:16
Koledzy i koleżanki mam do kupienia Nikona D610 (14 000 przeboeg), stan idealny + Nikkora 85 1,8G stan również idealny za 5550. Bardzo proszę o poradę czy to dobra cena w obecnych realiach.
Zobacz pełną wersję : Wycena - prośba