PDA

Zobacz pełną wersję : Wycena - prośba



emerlu
07-10-2017, 23:16
Koledzy i koleżanki mam do kupienia Nikona D610 (14 000 przeboeg), stan idealny + Nikkora 85 1,8G stan również idealny za 5550. Bardzo proszę o poradę czy to dobra cena w obecnych realiach.

ksh
08-10-2017, 17:49
Jeśli super stan i cały komplet z resztkami gwarancji to 5000zł jest ceną bardzo dobrą, jeśli drożej to zbliżasz się do cen nówek z chin.