Nikoniarze.pl
>
Różności
>
Cafe NIKON
> Jak poinformować kogoś o przepełnionej skrzynce wiad. ?
PDA
Zobacz pełną wersję :
Jak poinformować kogoś o przepełnionej skrzynce wiad. ?
siwyyy77
06-10-2017, 10:28
Potrzebuję pilnie wysłać wiadomość do kogoś kto ma pełną skrzynkę, brak podanego maila... jest inna możliwość kontaktu?
grizz
06-10-2017, 10:32
Poproś moderatora.
siwyyy77
06-10-2017, 10:38
ok dzięki :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.