PDA

Zobacz pełną wersję : Konkurs Hasselblad master 2018



90s
05-10-2017, 15:04
Witam, chciałem się pochwalić że udało się nam dostać do finału konkursu Hasselblad Master 2018 w kategorii portret.
Dokładniej rzecz ujmując moja druga połówka z którą wspólnie prowadzę studio.
Obecnie są eliminacje gdzie publiczność może oddawać głosy.

Nie chce namawiać do pomocy w głosowaniu bo kłuci się to z etyką, ale jakby ktoś chciał zagłosować lub zobaczyć prace to tutaj jest link
http://www.hasselblad.com/my-hasselblad/masters/2018/vote/#/35

Wielka radość:)

moshica
05-10-2017, 15:55
Gratulację 90s, patrząc na Twój dorobek foto oddam głos na pewno ;-)

90s
05-10-2017, 16:03
moshica ślicznie dziękuje, niestety link nie działa jak się nie ma konta na stronie hasselblad. W życiu nic nie wygrałem i bardzo się cieszę że mojej połówce udało się tak daleko dojść. Bo ja odpadłem więc radość i rozpacz jednocześnie, ale więcej radości:)

FelTom
05-10-2017, 16:23
Tak czy siak gratulacje!!
Jest się z czego cieszyć. Posiadanie Hassela mi nie grozi, ale te chwilkę można poświęcić na rejestrację.
Na telefonie nie ładuje linka. Rozumiem, że trzeba założyć konto?
Ps. Mam nadzieję, że posiadanie Hassela nie jest konieczne? ;)

Jeszcze raz gratulacje!

90s
05-10-2017, 16:27
Nie trzeba, każdy może założyć konto i każdy mógł zgłosić prace do konkursu. Po rejestracji pojawi się zakładka z głosowaniem. Do każdej kategorii wytypowano 10 fotografów których pokazano 3 zdjęcia. Ja też nigdy nie planowałem kupna hasiaka więc nie bądź taki pewny:) czego życzę chociaż mnie zrujnował i do dziś nie mogę się odkuć.

przemur
05-10-2017, 16:37
Gratuluję!

P.S. Które prace są Twoje? Na stronie nie pisze zbyt wiele, wyświetlają się same serie zdjęć

90s
05-10-2017, 16:56
Ślicznie dziękuje, nasz set to dziewczyna zdjęcie przez szybę, ojciec z dzieckiem na rękach B&W i brodaty z tego samego setu co dodałem kilka dni temu do działu portret. Jestem na urlopie i mam utrudniony dostęp ale postaram się jakiś są zrobić.

- - - - kolejny post - - - - - -


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2017/10/e3dd773cdac40965gen-1.jpg
źródło (https://www.fotosik.pl/zdjecie/e3dd773cdac40965)
Przepraszam za jakość ale nie mam innego sposobu by zamieścić screen. Tak samo przepraszam za swoje literówki i błędy stylistyczne.

czupacabra
05-10-2017, 17:00
90s [emoji1319][emoji1319] zagłosuję z przyjemnością


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

90s
05-10-2017, 17:17
Dziękuje, aż w szoku jestem że udało się tak wysoko dostać. Małe szanse na pierwsze miejsce bo poziom kosmiczny.

fafniak
06-10-2017, 10:17
Gratulacje. Do kiedy trzeba głosować?

90s
06-10-2017, 10:40
fafniak Dziękuje, do końca miesiąca jest losowanie. To będzie nagroda publiczności, główna ocena jury i wyniki konkursu będą ogłoszone w styczniu z tego co pamiętam.

90s
09-01-2018, 17:44
Niestety nie udało nam się wygrać, ale z tego co widziałem mamy dwóch rodaków finalistów, tak więc bardzo ładnie . Wracam do piwnicy płakać dalej:))))

moshica
09-01-2018, 18:45
Nie ma co płakać, nasza tu społeczność i tak docenia Twoje prace....

90s
09-01-2018, 19:03
Ślicznie dziękuje moshica, to z płaczem to tak na żarty;). Jak na pierwszy konkurs w jakim wzięliśmy udział to i tak wielka radość i zachęta by próbować dalej. Niebawem kończy się też Sony i CarlZ. Więc nowe nadzieje :) a później znowu piwnica pewnie będzie ;)))

- - - - kolejny post - - - - - -

Ślicznie też dziękuje wszystkim za oddane głosy.

esperal
09-01-2018, 20:00
90s z tymi konkursami to tak jak z totolotkiem, żeby wygrać trzeba wysyłać;-)
Gratuluję zakwalifikowania się bo to też nobilitacja.

90s
09-01-2018, 20:55
Masz racje kolego, zwłaszcza że nigdy nie wiadomo co się będzie podobać.