sokolnik
02-10-2017, 19:27
Cześć
Potrzebuje szybkiej porady. Dostałem propozycję prowadzenie profilu na FB dużego klubu w Gdyni. Mam tam robić zdjęcia (stawka ustalona, jestem zadowolony) i dodatkowo prowadzić FB, wrzucać posty, galerie ze zdjęciami, odpowiadać na wiadomości itp.
Jakie wynagrodzenie "krzyknąć"?
Jakie mogą być stawki, jakie są? Orientuje się ktoś?
Potrzebuje szybkiej porady. Dostałem propozycję prowadzenie profilu na FB dużego klubu w Gdyni. Mam tam robić zdjęcia (stawka ustalona, jestem zadowolony) i dodatkowo prowadzić FB, wrzucać posty, galerie ze zdjęciami, odpowiadać na wiadomości itp.
Jakie wynagrodzenie "krzyknąć"?
Jakie mogą być stawki, jakie są? Orientuje się ktoś?