adkruk
01-10-2017, 18:13
Proszę poradźcie co mogę zrobić w mojej sytuacji, a mianowicie:
W nocy 24-25/09/2017 tuż po północy na lotnisku w Heraklionie(Kreta) podczas zmiany miejsca oczekiwania na odbiór bagażu (żona i 2 małych dzieci),
zostawiliśmy torbę z aparatem Nikon D7100 ze szkłem Nikon Nikkor 18-200 DX ED VR || (torba naramienna LowerPro).
W miejscu oczekiwania byli sami Polacy (niestety) z Gdańska i Katowic. My byliśmy w złym miejscu (lot z Warszawy).
Po kilku minutach torby nie było. Do obsługi nikt się nie zgłosił, podobnie na policji.
W aparacie była karta 32GB, a w torbie mniejsze, zapasowe (chyba 1 i 4GB)
Oprócz tego był tam również DAC Fiio E18 Kunlun i ładowarka USB Samsung.
Posiadam karty gwarancyjne, pudełko do body, i oczywiście setki zdjęć zrobionych tym sprzętem.
Na karcie znajdują się nieskopiowane nigdzie zdjęcia mojego 5-miesięcznego syna od chwili narodzin,
więc zawartość tej karty jest dla mnie bezcenna.
Przewiduję znaleźne.
Kontak do mnie: adkruk at gmail com, 513 182 052
W nocy 24-25/09/2017 tuż po północy na lotnisku w Heraklionie(Kreta) podczas zmiany miejsca oczekiwania na odbiór bagażu (żona i 2 małych dzieci),
zostawiliśmy torbę z aparatem Nikon D7100 ze szkłem Nikon Nikkor 18-200 DX ED VR || (torba naramienna LowerPro).
W miejscu oczekiwania byli sami Polacy (niestety) z Gdańska i Katowic. My byliśmy w złym miejscu (lot z Warszawy).
Po kilku minutach torby nie było. Do obsługi nikt się nie zgłosił, podobnie na policji.
W aparacie była karta 32GB, a w torbie mniejsze, zapasowe (chyba 1 i 4GB)
Oprócz tego był tam również DAC Fiio E18 Kunlun i ładowarka USB Samsung.
Posiadam karty gwarancyjne, pudełko do body, i oczywiście setki zdjęć zrobionych tym sprzętem.
Na karcie znajdują się nieskopiowane nigdzie zdjęcia mojego 5-miesięcznego syna od chwili narodzin,
więc zawartość tej karty jest dla mnie bezcenna.
Przewiduję znaleźne.
Kontak do mnie: adkruk at gmail com, 513 182 052