Zobacz pełną wersję : Perfumy
Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi:)
jarekf34
29-09-2017, 16:29
Mam tak samo, próbowałem już różnych i zawsze wracam do PACO RABANNE - Black XS :razz:
WTF :shock::shock::shock:? Następny watek będzie o podpaskach? :mrgreen:
Rafał_Sz
29-09-2017, 17:29
Mam tak samo, próbowałem już różnych i zawsze wracam do PACO RABANNE - Black XS :razz:
Też już różnych próbowałem ale zawsze są gorzkie jak cholera. To już woda brzozowa lepiej wchodzi.
jarekf34
29-09-2017, 18:03
Też już różnych próbowałem ale zawsze są gorzkie jak cholera. To już woda brzozowa lepiej wchodzi.
Nie gadaj... Próbowałeś ? Ja tak tanich nie pijam :) Smacznego :smile: :-P
Najlepszy lakier do wlosow taki ze spryskiwacza, nie w sprayu ale troche za slodki.
A pamiętacie wody Brutal i Wars? :)
Obrazek2000
23-06-2019, 19:49
Zgłoszony.
Nosz kura, kolejny spam.
I to zieloni spamują. :)
Nie, była reklama tylko usunięta.
Ale wiecie co najlepsze?
Ten wątek też przez reklamiarza założony. :lol:
Ten wątek się unosi jak śmierdzący zapach ;-) żaden nie jest tak trwały przez prawie 2 lata !
Sanderka98
26-06-2019, 16:04
mam nadzieje ze to nie będzie jako spam
ostatnio używam perfum Armani :D
mam nadzieje ze to nie będzie jako spam
ostatnio używam perfum Armani :D
Z tych kredytów nie idzie wyżyć, że trzeba się w taki sposób reklamować?
Rafał_Sz
27-06-2019, 08:51
No dobra, nic z tego wątku sensownego nie bedzie, zamykam.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.