PDA

Zobacz pełną wersję : Perfumy



msandy
29-09-2017, 15:55
Witam, chciałabym zapytać w jakie perfumy się zaopatrujecie? Które bardzo wam się podobają? Ja obecnie cały czas korzystam z PACO RABANNE - Black XS for Her i szczerze nigdy mi się ten zapach nie znudzi:)

jarekf34
29-09-2017, 16:29
Mam tak samo, próbowałem już różnych i zawsze wracam do PACO RABANNE - Black XS :razz:

Pawel92
29-09-2017, 16:49
WTF :shock::shock::shock:? Następny watek będzie o podpaskach? :mrgreen:

Rafał_Sz
29-09-2017, 17:29
Mam tak samo, próbowałem już różnych i zawsze wracam do PACO RABANNE - Black XS :razz:
Też już różnych próbowałem ale zawsze są gorzkie jak cholera. To już woda brzozowa lepiej wchodzi.

jarekf34
29-09-2017, 18:03
Też już różnych próbowałem ale zawsze są gorzkie jak cholera. To już woda brzozowa lepiej wchodzi.
Nie gadaj... Próbowałeś ? Ja tak tanich nie pijam :) Smacznego :smile: :-P

Zdebik
29-09-2017, 18:25
Najlepszy lakier do wlosow taki ze spryskiwacza, nie w sprayu ale troche za slodki.

Jurek Ż
29-09-2017, 21:30
SAUVAGE Dior.:p

MstrG
29-09-2017, 22:29
A pamiętacie wody Brutal i Wars? :)

Mane
29-09-2017, 23:38
A Hugo Bond :)

MC_
23-06-2019, 19:47
Nosz kura, kolejny spam.

Obrazek2000
23-06-2019, 19:49
Zgłoszony.

jo44
23-06-2019, 20:54
Nosz kura, kolejny spam.
I to zieloni spamują. :)

OjTam
23-06-2019, 20:55
Nie, była reklama tylko usunięta.
Ale wiecie co najlepsze?
Ten wątek też przez reklamiarza założony. :lol:

moshica
24-06-2019, 18:44
Ten wątek się unosi jak śmierdzący zapach ;-) żaden nie jest tak trwały przez prawie 2 lata !

Sanderka98
26-06-2019, 16:04
mam nadzieje ze to nie będzie jako spam

ostatnio używam perfum Armani :D

OjTam
26-06-2019, 16:17
mam nadzieje ze to nie będzie jako spam

ostatnio używam perfum Armani :D

Z tych kredytów nie idzie wyżyć, że trzeba się w taki sposób reklamować?

Rafał_Sz
27-06-2019, 08:51
No dobra, nic z tego wątku sensownego nie bedzie, zamykam.