Zobacz pełną wersję : Plener ślubny Bieszczady
grzegorzdz72
17-09-2017, 16:08
Witam.
Szukam ciekawych miejsc na plener ślubny w Bieszczadach. Miejsce wypadowe miejscowość Smolnik. Problem w tym, że odpadają Połoniny, gdyż młodzi nie chcą. Szukam więc miejsc, gdzie można podjechać samochodem i ewentualnie podejść, ale też żeby nie była to jakaś długa trasa. Mam na myśli jakieś punkty widokowe (na zachód słońca), ruiny, może jakieś kaskady na Sanie. Myślałem też nad ruinami cerkwi w Krywe, ale nie wiem czy da się tam podjechac osobówką, jest tam jakieś gospodarstwo agroturystyczne, ale droga wydaje sie kiepska i boje się, że nie dam rady tam podjechać. Może coś podpowiecie ?
Tak dla jasności sprawy dobrze byłoby abyś sprecyzował który Smolnik: jeden jest nad Sanem, niedaleko Lutowisk i ukraińskiej granicy (i to pewnie ten), drugi znacznie bardziej na zachód, nad Osławą.
Do Krywego przy dobrej pogodzie i dłuższym okresie bez opadów da się dojechać osobówką, ale ja bym nie próbował. Auto lepiej zostawić nad Krywem, przy stokówce Zatwarnica-Rajskie. A potem do cerkwi ze 2km na nogach.
Z plenerem z możliwością dojazdu samochodem niestety nie pomogę, nigdy w ten sposób na Bieszczady nie patrzyłem.
EDIT: ruiny cerkwi z łatwym dojazdem masz w Berezce i Tarnawie Grn. koło Zagórza. W Zagórzu są też ruiny klasztoru.
grzegorzdz72
21-09-2017, 13:35
Temat już ogarnięty.
Tak dla jasności sprawy dobrze byłoby abyś sprecyzował który Smolnik: jeden jest nad Sanem, niedaleko Lutowisk i ukraińskiej granicy (i to pewnie ten), drugi znacznie bardziej na zachód, nad Osławą.
Do Krywego przy dobrej pogodzie i dłuższym okresie bez opadów da się dojechać osobówką, ale ja bym nie próbował. Auto lepiej zostawić nad Krywem, przy stokówce Zatwarnica-Rajskie. A potem do cerkwi ze 2km na nogach.
Z plenerem z możliwością dojazdu samochodem niestety nie pomogę, nigdy w ten sposób na Bieszczady nie patrzyłem.
EDIT: ruiny cerkwi z łatwym dojazdem masz w Berezce i Tarnawie Grn. koło Zagórza. W Zagórzu są też ruiny klasztoru.
Moim zdaniem Bieszczady to super okres na wyjazd, ze względu na dużą ilość liściastych lasów. Jesienią widoki są obłędne, gdy każde drzewo mieni się żółcią i złotem w różnych odcieniach.
Plenerów jest tam naprawdę bardzo dużo - więc ze znalezieniem nie powinno być problemów.
Może tutaj ktoś znajdzie trochę pomysłów: https://polskazachwyca.pl/top-10/bieszczady-top-10-powodow-by-tam-pojechac/
Moja propozycja to na Solinie :) Taki lokalny must have.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.