Zobacz pełną wersję : Sony A6000+50 1.8 vs D7100+50 1.8G
artur0372
14-09-2017, 13:21
Czy sony A6000 + S50 1.8 OSS da mi lepszy obrazek niż D7100 + N50 1.8G? (myślę nad wymianą ze względu na gabaryty i wagę)
I czy jest jakiś "sensowny cenowo" obiektyw do Sony w stylu np. sigmy lub Tamrona 17-50 2.8?
Jak możecie to wrzućcie jakieś fotki, najlepiej portreciki (na powietrzu) z zestawu A6000+50 1.8.
dannywrocek
14-09-2017, 14:06
Czy sony A6000 + S50 1.8 OSS da mi lepszy obrazek niż D7100 + N50 1.8G? (myślę nad wymianą ze względu na gabaryty i wagę)
I czy jest jakiś "sensowny cenowo" obiektyw do Sony w stylu np. sigmy lub Tamrona 17-50 2.8?
Jak możecie to wrzućcie jakieś fotki, najlepiej portreciki (na powietrzu) z zestawu A6000+50 1.8.
Jest w sumie podobny wątek:
Bezlustra kontra D7100 (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=284454)
Mam tylko Sigme 30 f/1.4 do tego aparatu oraz manualnego Takumara 55 f/1.8 i tym mogę sie podzielić. Co do zooma, to o ile się orientuję, ciężko będzie znaleźć coś w cenie Sigmy lub Tamrona 17-50. Ceny zdecydowanie odbiegają. Widziałem jednak, że ktoś używał Sigmy 17-50 (wersja od Canona) na tym body przez przejściówkę i AF nawet działał dość sprawnie. Pytanie czy to ma sens ...
artur0372
14-09-2017, 14:37
Jest w sumie podobny wątek:
Bezlustra kontra D7100 (http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=284454)
Mam tylko Sigme 30 f/1.4 do tego aparatu oraz manualnego Takumara 55 f/1.8 i tym mogę sie podzielić. Co do zooma, to o ile się orientuję, ciężko będzie znaleźć coś w cenie Sigmy lub Tamrona 17-50. Ceny zdecydowanie odbiegają. Widziałem jednak, że ktoś używał Sigmy 17-50 (wersja od Canona) na tym body przez przejściówkę i AF nawet działał dość sprawnie. Pytanie czy to ma sens ...
Dzięki za wątek, nie widziałem go.
Podziel się fotkami z sigmy.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.