PDA

Zobacz pełną wersję : agfa



kruk
15-09-2005, 18:33
wiem ze wszedzie o tym duzo, ale nie dowiedzialem sie czy kolory z agfa ultra 100 nie sa "plastikowe" i jak wygladaja po uzyciu f.polaryz. dzieki

ALF
15-09-2005, 23:59
ultra ma bardzo ładnie nasycone kolory, a zdjęcia jesienne i nocne wyglądają cudownie :P
niezbyt często używałem polara i robię to bardzo oszczędnie nie wyłączając ultry...

Spinner
16-09-2005, 16:35
No coz - ja jeszcze raz bede musial chyba sprobowac bo raz robilem nad morzem i "cukierek" mi wyszedl - moze dlatego, ze lab Fuji :?: :roll: Hmmm.. a Reala Ci nie odpowiada?? Chcesz koniecznie podbic kolorki??

Pzdr
Spinner

kruk
16-09-2005, 17:11
Reala nie na moja kieszen.
Jeszcze jedno czy Agfa Ultra tylko do labu Agfa a Reala do Fuji?

Kornut
16-09-2005, 21:04
Witam.
Dlaczego reala nie twoją kieszeń.
Ceny reali na allegro są tańsze niż agfa ultra. Ja reale kupowałem po 12,50zł rolka a agfa ultra 13,50zł.
Reale tylko w labie Fuji wtedy widać najlepiej co ten film potrafi.
A co do Agfa Ultra to też mam podobne pytanie jak kolega czy najlepiej w labie Agfy czy można w innym wywołać. Bo na agfa będą moje pierwsze zdjęcia.
Pozdrawiam

ALF
17-09-2005, 07:56
moje agfy robili w kodaku, a co do reali to faktycznie na allegro da się kupić po 10zł :mrgreen: ale reala daje inne odwzorowanie odcieni, jest może mniej subtelna w zieleniach, za to bardziej neutralna w czerwieniach od agfy...
agfa do zdjęć nocnych, jesiennych, ale nigdy wczesnowiosennych - tu reala, zaś w pełni lata można oba, agfa do 9-11 i 19-9 zaś reala w pozostałych godzinach :wink: