Zobacz pełną wersję : Problem z Redemi Note 4
Może ktoś podpowiedzieć co się stało. Dzis po wyjęciu telefonu Xiaomi Redemi Note 4 cały czas jest taki motyw. Nie można nic z telefonem zrobić.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://dl.dropboxusercontent.com/s/nehian0bahqkrxc/IMG_20170906_133028.jpg)
Wygląda na bootloopa (zapętlenie bootowania telefonu).
Może być spowodowane przez kilka rzeczy, jak błąd w plikach systemowych, jakąś aplikację, czy uszkodzenie pamięci.
Może to też być tylko zblokowany guzik włączania (w dużej części telefonów długie przytrzymanie
Bez pełnego czyszczenia telefonu raczej się nie obędzie, a wykonać to można przez recovery.
Aby włączyć telefon w trybie recovery trzeba włączyć go trzymająć vol+.
W recovery powinna być opcja pełnego resetu telefonu ("factory reset"), albo czyszczenia (wipe) bądź formatowania.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.