PDA

Zobacz pełną wersję : Statyw z ramieniem 360 stopni



emes810
31-08-2017, 01:31
Hej!
Poszukuję podobnego statywu do http://www.cyfrowe.pl/aparaty/velbon-vs-443d-statyw-.html ale nieco wyższego najlepiej od 170 cm wysokości. Koniecznie z tego typu ramieniem.
Proszę o pomoc :)

pysson
31-08-2017, 10:33
Manfrotto seria 055 i 190 ma możliwość ustawienia centralnej kolumny w poziomie i kręcania nią dookoła.

emes810
31-08-2017, 11:25
DZięki za odp. ale jeśli chodzi Ci o ten http://www.cyfrowe.pl/aparaty/statyw-manfrotto-190-go!-4-sekcje,-aluminiowy,-kolumna-90-st-bez-glowicy.html to jego max wysokość to 146 cm, a ja potrzebuję statywu o wys. co najmniej 170 cm.
Ten wygląda ok :) Tylko głowicę trzeba chyba kupić osobno? http://www.cyfrowe.pl/aparaty/statyw-manfrotto-mt055xpro3-3-sekcyjny.html

pysson
31-08-2017, 12:12
Głowicę osobno trzeba dokupić, czasami trafiają się zestawy kitowe.
Tylko weź pod uwagę, że podana maksymalna wysokość oznacza rozłożony statyw z wysuniętą kolumną centralną, same nogi dają wysokość ok. 140 cm
Jeśli naprawdę potrzebujesz czegoś wyższego, masz problem dośc kosztowny do rozwiązania.

emes810
31-08-2017, 12:30
Tak, tak rozumiem z tą wysokością. Ja mam 171 cm wzrostu, dlatego 170 po rozłożeniu to już jest dla mnie w porządku :) Obecnie mam statyw o takiej wysokości, ale jest mało stabilny, bez ramienia.

pysson
31-08-2017, 12:46
055 na pewno nie będzie za niski.
Po dołożeniu głowicy i aparatu, w normalnej pozycji wizjer będzie na wysokości Twoich oczu, bez wysuwania centralnej kolumny.