PDA

Zobacz pełną wersję : AIRSHOW 2017 Radom - wybiera się ktoś ?



vid3
22-08-2017, 16:44
Szybko zbliża się termin imprezy lotniczej w Radomiu.
Wpadek organizacyjnych na razie tyle, że nie wiadomo czy warto jechać.

Bilety - darmowe wejściówki - rozeszły się w dwa dni.
Potem dla wtajemniczonych była pula dodatkowa.
Słychać, że ma być jeszcze jedna ale do odbioru osobistego w Radomiu.

Plan pokazów nie przewiduje zagranicznych zespołów akrobacyjnych.
Słyszałem również, że starty i lądowania mają odbywać się poza Radomiem.
Taka plotka, ile w tym prawdy nie wiem.

Wojsko podobno stara się i ściąga masę sprzętu, żeby coś tam na ziemi pokazać.

To już w najbliższy weekend.

vid3
23-08-2017, 09:35
Właśnie dostałem info, że uruchomiono wydawanie kolejnej
puli wejściówek.
Od godziny 9:00.
3000 sztuk,

JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁY.

w 20 minut

kashpir
23-08-2017, 14:40
Na szczęście na Skaryszewskiej miejsca nie są biletowane ;) Będę, tym bardziej, że kolega będzie latał.

drzewiec
24-08-2017, 10:21
Z ebilet mam 5 wejściówek na sobotę do oddania za free, chce ktoś? Okazało się, że dam rady być w sobotę, więc będę w niedzielę :)

andrstac
26-08-2017, 22:30
Ma ktoś może 4 szt wejściówek na niedzielę do przekazania?

vid3
26-08-2017, 22:55
Coś tam latało ...
1.

http://port.az.pl/PS/DSC00038.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC00038.jpg)
2.

http://port.az.pl/PS/DSC00059.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC00059.jpg)
3.

http://port.az.pl/PS/DSC08330.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC08330.jpg)
4.

http://port.az.pl/PS/DSC08196_1.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC08196_1.jpg)
5.

http://port.az.pl/PS/DSC08366.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC08366.jpg)

vid3
26-08-2017, 23:45
6.

http://port.az.pl/PS/DSC07748.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC07748.jpg)
7.

http://port.az.pl/PS/DSC08072.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC08072.jpg)
8.

http://port.az.pl/PS/DSC07701.jpg
źródło (http://port.az.pl/PS/DSC07701.jpg)

W pierwszy dzień pokazów pogoda dopisała.

KacperNo
29-08-2017, 11:23
6 najlepsza