PDA

Zobacz pełną wersję : Recenzje restauracji/knajp/jedzenia - jak gastronauci



PiKa
12-08-2017, 15:37
Hej,

Co zamiast gastronautow? Minęły już 3 lata odkąd przejęło ich zomato, a wciąż ta sama bieda. Brak recenzji w małych miastach.

Z szybkiego wyszukiwania jest TripAdvisor. Coś lepszego?

tomfoot
15-08-2017, 17:33
Musisz pytać czy była tu Gessler lub czy korzystają z jej rad. Jezeli tak, to uciekaj gdzie pieprz rośnie.

Rycerz
15-08-2017, 21:45
Gastronauci nie byli idealni, mieli dziwne zwyczjaje z moderowaniem komentarzy i wpisów, ale dziś nie ma niczego co by choć w połowie było tak czytelne, i fajne. Szkoda

PiKa
02-09-2017, 10:02
Używałem ostatnio map Google - działają całkiem sprawnie. Mają opinie, oceny, lokalizację na mapie, zdjęcia...